14402_zipamicro-set

ZipaMicro štartovací balíček

271,97 s DPH 226,64 bez DPH

Zvýhodená sada ZipaMicro spolu s Fibaro zariadeniami je ideálnym balíčkom pre jednoduché začatie budovania Smart Home. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

ZipaMicro štartovací balíček

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU b743dfbee58c Categories , Tag

Popis

V tomto balíčku nájdete najlacnejšiu plnohodnotnú riadiacu jednotku pre Smart Home, ZipaMicro. Táto riadiaca jednotka aj napriek svojej priaznivej cene ponúka plnohodnotné Zipato rozhranie a dáva Vám všetky možnosti tohto systému. Môžete tak postaviť plnú automatizáciu podľa svojich požiadaviek. Samozrejmosťou je ovládanie cez mobil na diaľku.

V balení sa okrem riadiacej jednotke nachádza Smart zásuvka Fibaro, ktorá je najmenšou Smart zásuvkou na svete a dokáže Vám nie len vypínať a zapínať zariadenie, ale taktiež meriať jeho spotrebu. Túto zásuvku môžete využiť napríklad na ovládanie lampy.

Druhým komponentom v tomto balíčku je Fibaro stmievač druhej generácie. Tento komponenty po nainštalovaní pod vypínač umožní ovládanie svetla v miestnosti. Môžete tak ovládať osvetlenie pomocou mobilnej aplikácie a samozrejme, pokiaľ je svetlo stmievateľné, môžete ho aj stmievať.

Aby ste však mohli so systémom vytvárať aj automatizáciu, pribalíme Vám taktiež Fibaro pohybový senzor, ktorý okrem pohybu sleduje aj teplotu a intenzitu osvetlenia. Tento senzor Vám v podstate umožní automatizovať jednu miestnosť. Vďaka kombinácií so stmievačom môžete samozrejme vytvárať scény svietenia.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg