14588-6_wifi-smart-zasuvka

Wifi Smart zásuvka Gosund

19,99 s DPH 16,66 bez DPH

WiFi smart zásuvka Gosund je výborným pomocníkom pre tých, ktorí nehľadajú úplný Smart Home no chceli by ovládať pár zariadení vo svojej domácnosti cez mobil prípadne používať hlasovú asistentku Amazon Echo, Google Home alebo integrovať si zariadenia cez IFTTT. Táto WiFi zásuvka sa pripojí k Vašej WiFi sieti a vďaka tomu ju môžete vypínať a zapínať aj na diaľku. Samozrejme pri použití originálnej aplikácie Smart Life máte k dispozícií aj dáta o spotrebe pripojeného zariadenia. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Wifi Smart zásuvka Gosund

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 13aa5e9a080a Categories , Tag

Popis

Gosund WiFi smart zásuvka dokáže premeniť každú Vašu zásuvku na Smart, a je to také jednoduché. Stačí túto zásuvku vložiť ako medzi-kus do zásuvky a od tej chvíle môžete pripojené zariadenie ovládať tým klasickým spôsobom, ako aj pomocou aplikácie Smart Life.

Zásuvka Gosund SP111 patrí určite medzi tie menšie na trhu Smart zásuviek. Pohodlne môžete zapojiť dve tieto Smart zásuvky do dvojitej zásuvky vedľa seba a nebudú si zavadziať. 

Gosund smart zásuvka SP111

Na prednej strany zásuvky sa nachádza LED podsvietenie, ktoré jednoducho zobrazuje stav zapnutia zásuvky.

Na tele zásuvky už okrem malého tlačítka na hornej strane, ktoré slúži na pridávanie do WiFi siete ako aj na zapínanie/vypínanie zásuvky, nič špeciálne hľadať nemusíme. 

DSC00666

Z tejto Smart Zásuvky budete benefitovať najmä pri využití aplikácie Smart Life. Do tejto aplikácie si môžete pridať všetky Gosund zariadenia a následne ich jednoducho aj na diaľku ovládať. Pridanie zariadenia je pritom naozaj jednoduché, stači zásuvku vložiť do zástrčky, v aplikácií zvoliť možnosť pridania zariadenia a následne aplikácia zásuvku nájde, požiada Vás o WiFi prístup do siete, na ktorú sa má pripojiť a hotovo. Od tej chvíle máte k zásuvke prístup.

Aplikácia Smart Life je pritom naozaj šikovná. Máte možnosť zásuvku jednoducho cez aplikáciu ovládať, no je možné taktiež vytvoriť si časovač na vypnutie zásuvky ako aj plánovač zapnutia. Tieto funkcie využijete vtedy, keď chcete zásuvku jednoducho zapnúť v určitom čase alebo vypnúť napríklad po hodine… Samozrejme, súčasťou aplikácie je aj zobrazenie nameraných spotrieb (okamžitá aj história).

Screenshot_20190304-142653_Smart Life       Screenshot_20190304-142630_Smart Life       Screenshot_20190304-142641_Smart Life       Zásuvka s meraním spotreby

 

Veľkou výhodou tejto zásuvky je možnosť jej integrácie do systémov Smart Home, najmä je ju možné ovládať pomocou hlasovej asistentky Alexa (Amazon Echo) ako aj pomocou Google Home. Vďaka tomu nemusíte pohnúť ani prstom na to, aby ste zásuvku zapli/vypli. Stačí dať hlasový povel.
Navyše, vďaka integrácií s IFTTT je túto zásuvku možné prepojiť praktický s akýmkoľvek systémom, ktorý IFTTT podporuje. Vďaka tomu môžete Smart Zásuvku pripojiť napríklad do systému Fibaro, Homey, Zipato… Navyše, zásuvka nemusí byť ani na tej istej Wifi sieti ako systém automatizácie, stačí len, aby mala prístup k internetu. Vďaka tomu môžete napríklad cez systém Fibaro, ktorý máte doma, spustiť scénu odchodu z domu, ktorá Vám doma všetko povypína a zároveň zapne zásuvku Gosund, ktorú máte v kancelárií, čím sa môže spustiť elektrický radiátor… Predstavivosť je len na Vás.

Výhody:

+ Dizajn a rozmery
+ Výborná cena
+ Prepojenie na Alexu a Google asistenta
+ Možnosť integrovať praktický kdekoľvek vďaka IFTTT
+ Výborná aplikácia s možnosťou tvorby automatizácie

Nevýhody:

– Originál aplikácia má obmedzenú podporu zariadení, čo však rieši IFTTT

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.059 kg