14594-2_smart-plug-wireless-wifi-smart-dual-outlet-2-in-1-mini-socket-remote-control-works-with-google-home

WiFi RGB+W žiarovka Gosund

19,00 s DPH 15,83 bez DPH

WiFi RGBW žiarovky sú jedinečným spôsobom, ako premeniť Vaše bežné svietenie na niečo naozaj jedinečné. Vďaka Gosund RGBW žiarovke pritom na to nepotrebujete ani riadiacu jednotku. Stačí Vám Vaša WiFi sieť. Je to také jednoduché.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

WiFi RGB+W žiarovka Gosund

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU f365753ba98f Categories , Tag

Popis

Predstavte si to, namontujete si novú žiarovku (závit E27) a zrazu sa spôsob, akým ste doteraz svietili, úplne zmení. Získate okamžitú možnosť ovládať Vaše osvetlenie pomocou mobilného telefónu a to nie je všetko, budete môcť taktiež meniť farbu svetla v rozmedzi až 16 miliónov farieb. Presne to Vám umožní Gosung RGBW žiarovka. 

71g43k13tTL._SL1500_       Gosund RGBW Wifi žiarovka prináša jednoduchý spôsob, ako premeniť svoje svietenie na Smart svietenie. Jednoduchým pridaním žiarovky do Vášho domu máte okamžite možnosť ovládať svetlo pomocou mobilnej aplikácie Smart Life. V tejto aplikácií môžete nastavovať silu a farbu svetla a zároveň si púšťať rôzne svetelné scény. Aplikácia taktiež umožňuje použitie žiarovky spolu s ďalším Gosund zariadeniami.
Naučte svoje svetlo, kedy sa má automatický vypnúť a zapnúť. Už nemusíte ráno po tme hľadať vypínač a zároveň v noci môžete zaspávať pri príjemných jemných farbách. Vďaka aplikácií Smart Life si nastavíte presne také časové scény, aké sa Vám páčia.   71HMlQIOSCL._SL1500_
81w4XUtxBpL._SL1500_   Žiarovka Gosund WB3 vďaka aplikácií umožňuje premeniť Váš dom na miesto, kde sa hrajú farby. Jednoduchým spustením svetelného scenára bude žiarovka meniť farby alebo sa jednoducho svetlo nastaví tak, ako ho v danej chvíli potrebujete. Či už robíte párty alebo sa chystáte spať, vďaka týmto svetelným scénam máte vždy svetlo podľa svojích predstái.
Dnes už nie je Smart zariadenie naozaj Smart, pokiaľ ho nedokážete ovládať pomocou hlasových asistentov. Pre Gosund to nie je problém. Jednoducho prepojte svojho hlasového asistenta Amazon Echo alebo Google Home na žiarovku Gosund a svetlo Vás bude počúvať na slovo. Je to také jednoduché.   71+lL2131JL._SL1500_

 

Táto žiarovka obsahuje RGB diódy ako aj teplú bielu diódu. Bez potreby riadiacej jednotky sa pripája priamo na Vašu WiFi sieť a umožňuje Vám jej ovládanie cez mobilnú aplikáciu, hlasových asistentov alebo aplikáciu IFTTT. Práve vďaka tomuto prepojeniu máte možnosť žiarovku zakomponovať do praktický akéhokoľvek Smart Home systému, ktorý umožňuje IFTTT integráciu.

Výhody:

+ Výborná cena
+ Nie je potrebná riadiaca jednotka
+ Jednoduché pripojenie na WiFi
+ Dobrá aplikácia
+ Príjemné farby LED diód

Nevýhody:

– Vypnutím vypínača odpájate žiarovku od elektriny a nie je možné ju zapnúť cez aplikáciu*

*Toto je bežné pri Smart žiarovkách. Táto smart žiarovka sa po opätovnom zapnutí vypínača vráti presne tam, kde bola naposledy nastavená.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.1 kg