479-1_solarna-sirena

Vonkajšia siréna Popp 2 generácia

199,00 s DPH 165,83 bez DPH

Vonkajšia siréna vzbudí pozornosť okolia v prípade, že sa v inteligentnom dome deje niečo neželané. Navyše vďaka solárnemu napájaniu je takmer bezúdržbová. Navyše teraz vo vylepšenej druhej generácií.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

1 na sklade

Vonkajšia siréna Popp 2 generácia

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Popis

uzke doprava2

garancia-velke

Druhá generácia obľúbenej sirény, ktorá si sama vytvára energiu potrebnú na napájanie a podporuje Z-Wave technológiu, prináša oproti svojmu predchodcovi najmä lepšiu výdrž batérie a samozrejme, má vychytané rôzne drobné nedostatky. Vďaka svojmu veľkému solárnemu panelu môže byť používaná bez akejkoľvek batérie alebo napájania. Siréna môže byť nainštalovaná na akomkoľvek mieste na dome a ovládaná Z-Wave sieťou. Vďaka tomu sa bezpečnosť v Z-Wave inteligentnom dome ešte rozšíruje a varovanie v prípade alarmu je silnejšie.

Dôležitou novinkou je, že sirénu je možné napájať aj zo zdroja 12V. Toto môžete použiť na prvé nabitie, alebo aj na napájanie sirény.

Siréna vydrží na energiu získanú z jedného slnečného dňa až 50 dní v pohotovostnom režime.

Siréna vydáva veľmi silný zvuk (105 dBm) v spojení so stroboskopovým svetlom.

Navyše táto siréna chráni aj samú seba. Odobratie sirény z jej držiaku okamžite spustí alarm a odosiela report do riadiacej jednotky. Všetká komunikácia medzi Z-Wave riadiacou jednotkou a sirénou je kódovaná.

Toto zariadenie je bezúdržbové a vode odolné (IP65).Priemerná solárna energia z edného dňa udrží sirénu nabitú na 50 dni (bez prípadných poplachov).

Siréna má taktiež teplotný senzor, ktorý reportuje teplotu do riadiacej jednotky.


-Z-Wave siréna Popp v systéme Fibaro-video


 

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg