14229-4_drziak-fibaro-pohyboveho-senzoru-so-strieskou

Vonkajší držiak pre pohybový senzor

Pohybové senzory vďaka svojmu napájaniu batériou je možné umiestniť praktický kdekoľvek. Ak však senzor potrebujete umiestniť do vonkajšieho prostredia, môžete naraziť na problém s IP ochranou. Senzory totiž nie sú uspôsobené na fungovanie keď na ne prší.
Tento 3D tlačený komponent vyrieši tento problém a pre pohybový senzor jednoducho pridá malú striešku.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Vonkajší držiak pre pohybový senzor

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 03d5a06bc2f2 Categories , , Tag

Popis

Táto strieška pre pohybové senzory je vytlačený na 3D tlačiarni z PLA materiálu (biologický rozložiteľný plast). Strieška má vnútorné úchyty, ktoré Vám umožnia použitie pre pohybový senzor od Fibara ako aj pohybový senzor CoolCam. Vďaka tomuto jednoduchému komponentu môžete senzor umiestniť aj na miesta, kde by inak hrozilo zmoknutie senzora. 

Senzor má dierku pre upevnenie na stenu. Tento komponent nemení vlastnosti senzorov, to znamená, že nezaručuje ich vodeodolnosť. Pokiaľ však potrebujete senzor umiestniť do vonkajšieho prostredia kde nie je chránený pred striekajúcou vodou zhora, môže práve tento komponent pomôcť.

 

Na tento modul sa vzťahujú objemové zľavy!

Vlastnosti:

– Pre použitie v teplotách do 60 stupňov (plast môže meniť tvar)
– Farba produktu sa môže líšiť (strieborná, čierna, modrá, biela), je možné ho nafarbiť
– V prípade záujmu o konkrétnu farbu je potrebné počkať na vytlačenie (1 modul sa tlači 4 hodiny…), farbu pripíšte do poznámky v objednávke.