14335_video-kurz-6-5

Video kurz 7 - Smart Kúrenie

Pokiaľ chcete v systéme Fibaro ovládať kúrenie, či už radiátormi, teplovodné podlahové alebo elektrické, všetko čo potrebujete nájdete v týchto kurzoch.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Video kurz 7 - Smart Kúrenie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU c0d70960c3b6 Categories , Tag

Popis

Bývate v inteligentnom dome a zvažujete pridanie kúrenia do Vášho systému? Alebo rozmýšľate nad tým, ako si správne nastaviť kúrenie v riadiacej jednotke od Fibara? Potom práve pre Vás je vhodný tento video kurz.

Kúrenie v inteligentnom dome totiž znamená ďaleko viac, ako len ovládanie kúrenia pomocou mobilného telefónu. V správnom Smart Home sa vaše kúrenie ovláda automatický na základe podmienok v tej ktorej miestnosti. Nepoužívať takéto riadenie je na len zbytočným plytvaním. 

V týchto video kurzoch sa naučíte (vyberte si správny variant):

Radiátorové kúrenie – ako správne nastaviť Fibaro systém tak, aby ste mohli zónovo riadiť kúrenie pomocou radiátorov v byte, ale aj v dome, kde zároveň potrebujete ovládať kotol. Takéto riadenie Vám nie len umožní nastaviť si teplotu na každú zónu osobitne, ale aj riadenie kotla podľa toho, či potrebuje alebo nepotrebuje kúriť. V prípade, že potrebujete popri radiátoroch ovládať aj kotol, je potrebná riadiaca jednotka Fibaro Home Center 2 a LUA kód, ktorý je súčasťou videa ako aj krok po kroku nastavenie tohto LUA kódu.

– Podlahové teplovodné kúrenie – je kúrenie, ktoré je síce komfortné, avšak jeho spravovanie je najzložitejšie. Vo videu sa dozviete, ako takéto kúrenie integrovať do Fibara a čo na to potrebujete. Ukážeme si, čo je potrebné pre riadenie kotla, aké produkty je potrebné mať na celkové spustenie takéhoto kúrenia. Tento typ kúrenia je možné riadiť aj cez Fibaro Home Center Lite.

– Elektrické podlahové kúrenie –  je kúrením, ktoré sa najjednoduchšie integruje, avšak práve pri tomto type kúrenia najviac oceníte to, akým spôsobom môžete nastaviť jeho SMART riadenie. A to skutočné, nie len cez mobil.

– Balíček 3 kurzov – Pokiaľ chcete vedieť o každom kúrení všetko, môžete si zakúpiť tento zvýhodnený balíček 3 videí. Upozorňujeme, že posledná časť videí sa opakuje (Ide o nastavenie SMART senzorového riadenia).

POZOR! Súčasťou kurzov je taktiež návod na to, ako prepojiť svoje kúrenie na senzory v jednotlivých izbách. Dozviete sa logiku a spôsob, ako si prispôsobiť kúrenie dokonale každej miestnosti a uvidíte, akým spôsobom je možné s takýmto kúrením narábať!  

Čo získate zakúpením tohto videa?

Po prijatí objednávky na toto alebo ktorékoľvek ďalšie video z našej ponuky video kurzov Vám zašleme odkaz na video, ktoré je online a máte k nemu kedykoľvek prístup z Vášho PC.

Pokiaľ budete toto video nasledovať, nastavíte si Vašu riadiacu jednotku Fibaro na takú úroveň, že Vám Fibaro bude vedieť spravovať systém kúrenia v dome, avšak skutočne SMART spôsobom, nie len jeho riadenie cez mobil.

Trvanie:

– Kúrenie radiátormi – 1 hodina 17 minút
– Teplovodné podlahové kúrenie – 1 hodina 11 minút
– Elektrické podlahové kúrenie – 47 minút

Nechcete za video platiť?

Video návody sú k dispozícií bezplatne naším zákazníkom, ktorí u nás zakúpili Fibaro riadiacu jednotku a ďalšie komponenty v minimálnej hodnote 1500€. V prípade, že ste naším zákazníkom a máte o videa záujem, zašlite nám požiadavku emailom. 

Upozornenie: video je majetkom spoločnosti HomeSystem s.r.o. ktorá má na video autorské práva a nie je určené na ďalšie šírenie. Video návody zároveň nie sú určené na komerčné použitie, pokiaľ na to HomeSystem s.r.o. nedá výslovný súhlas. Akékoľvek šírenie videa je zakázané.