14360_tesla-nabijacka-na-mobil

Tesla nabíjačka na mobil

Povaľuje sa Vaša nabíjačka na mobil po Vašom stole? Máme pre Vás riešenie. Tento 3D tlačený držiak na navíjačku vám nie len uprace stôl, ale zaručene očarí každého návštevníka.

Z dôvodu rôznych konektorov sa jedná o zákazkovú výrobu, dodanie je približne 3 týždne.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Tesla nabíjačka na mobil

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 34316ff477b7 Categories , , Tag

Popis

Pokiaľ ste fanúšikom automobilov tesla, určite Vás táto nabíjačka zaujme. Je jednoducho očarujúca. 

Dizajn nabíjačky je postavený na „supercharger“ stanici tesla, vďaka čomu je dizajnovo naozaj nezameniteľná. Navíjačka sa skladá z časti vytlačených v troch farbách – biela, sivá a červená. 

Tesla supercharger nabíjačka

Stojan nabíjačky má drážku na vedenie kábla od podstavca až k vrchnej časti, odkiaľ kábel trčí. Nabíjačka má taktiež držiak na koncovku nabíjačky v prípade, že ju nepoužívate. Kábel tak perfektne ladí s celkovým dizajnom.

Nabíjačka je dostupná v niekoľkých verziách, prosím zvoľte si tú správnu podľa toho, akú nabíjačku máte. 

Celý tento produkt je dodávaný rozložený (len vytlačené časti) spolu s návodom na zloženie. Je to z dôvodu, že pred zložením je potrebné vložiť kábel (nie je súčasťou) z Vašej nabíjačky do vstavanej drážky. Celé zloženie Vám nebude trvať viac ako 5 minút.

Písmena na stojane, teda nápis „TESLA“ je už vložený, nakoľko tieto diely sú veľmi krehké a pri vkladaní môže dôjsť k ich poškodeniu.

Je to ideálny darček a perfektný doplnok na stôl, najmä pokiaľ ide o fanúšika značky Tesla.

Upozornenie: ide o 3D tlačený model, a aj keď je tlačený v režime vyššej kvality, je možné vidieť jemné nedostatky, alebo skôr klasické príznaky 3D tlače, čo však modelu dodáva na jeho jedinečnosti.
Upozornenie1 : Výtlačok nafotený má ručne maľované písmena a strednú, červenú časť. Dodané stojany budú mať tieto časti tlačené z červeného materiálu.

Tesla nabíjačka            Tesla

 

Pokiaľ máte 3D tlačiareň a chcete si model vytlačiť, nájdete ho TU.