14426_technisat-smart-home

Technisat Smart Home DVB-T2 - Testovaný

199,00 s DPH 165,83 bez DPH

Technisat Smart Home DVB-T2 Vám umožňuje prijímať DVB-T2 televízny signál a zároveň premeniť Váš dom na SMART DOM. A navyše, všetko zvládnete diaľkovým ovládačom a mobilom.

Váš dom budete môcť ovládať cez mobilné aplikácie avšak v tomto prípade aj priamo cez diaľkový ovládač a Vašu TV.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Technisat Smart Home DVB-T2 - Testovaný

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 4019588095304 Categories , Tag

Popis

TechniSat DIGITAL SMART HOME dokáže priniesť do Vášho TV naozaj briliantný TV signál prostredníctovm DVB-T2 HD tuneru. Vďaka tomu je výborným prvkom k Vášmu TV. 

To však ani zďaleka nie je všetko. Tento produkt navyše ponúka WiFi a Bluetooth pripojenie, vďaka čomu dokážete streamovať svoju hrubu a filmy ako aj používať služby internetu. TechniSat DIGITAL SMART HOME je však taktiež prvým DVB-T2 HD prijímačom na svete s podporou Z-Wave plus protokolu, vďaka čomu toto zariadenie slúži ako riadiaca jednotka pre Váš SMART HOME. Váš Smart Home systém tak budete môcť ovládať nie len aplikáciami vo vašom telefóne a tablete, ale aj pomocou diaľkového ovládača priamo na obrazovke svojej TV. 

DV010_kfweb_DVB-T2_001

 

DVB-T2 HD je nástupcom klasického DVB-T a umožňuje prenos TV programov v HD kvalite (HDTV). Vďaka tomu môžete získať všetky dostupné DVB-T2 HD stanice vo Vašej lokalite a samozrejme, podľa potreby ich rozšiť aj na platené služby.

Vďaka podpore DVB-T2 HD sa navyše vyhnete nutnosti meniť Váš prijímač niekoľko rokov, nakoľko práve tento protokol bude nástupcom aktuálneho DVB-T.

     

Okrem bezplatných programov na DVB-T môžete prijímať aj šifrované, súkromné freent TV programy (nemecké) v Full HD kvalite, prostredníctovm antény DVB-T2 HD. A to bez predplatného a s veľmi jednoduchou inštaláciou. Dešifrovanie freenet TV je už integrované do TechniSat zariadenia. Navyše, pri zakúpení produktu dostanete bezplatne 3 mesačnú prémiovú funkčnosť freenet.tv.

Viac informácií nájdete na stránkach www.dvb-t2-portal.de.

  DV010_kfweb_freenet_TV-3Monate_001
     
 DV010_kfweb_freenet_TV_connect_001   Freenet TV Connect ponúka prístup k IP kanálom, knižniciam médií, aplikáciám a službám na vyžiadanie. IP kanály sa zobrazujú priamo v zozname programov, takže ako divák môžete ľahko prepínať medzi svojimi bežnými programami a internetovými programami. Inteligentný sprievodca programom a stránky programov poskytujú jasný prehľad o obsahu, ako aj o jednotlivých žánroch a typoch obsahu.
     
Vďaka integrovanému modulu WLAN je možné toto zariadenie taktiež bezdrôtovo pripojiť k domácej sieti a to bez akéhokoľvek príslušenstva.   DV010_kfweb_WLAN_integriert_001
     
DV010_kfweb_Internet_001 (1)  

S technológiou ISIO Internate od spoločnosti TechniSat máte prístup k mnohým internetovým službám optimalizovaným pre televízor, ako je internetové prehliadanie. Samozrejme, máte k dispozícií aj rôzne internetové knižnice (filmy a audio) na požiadanie. S mediálnym portálom ISIOlive spoločnosti TechniSat môžete prechádzať širokou škálou videí, podkastov, internetových rozhlasových staníc a to spolu s neustále aktualizovanými odporúčaniami. Ďalšie informácie o internetovej technológií ISIO nájdete na www.isio.de

     
Červené tlačidlo / HbbTV umožňuje jednoduché vyvolanie interaktívnych služieb, ktoré TV stanice ponúkajú prostredníctvom HbbTV. Medzinárodný štandard pre interaktívnu televíziu je pestrý a prenáša sa cez internet s interaktívnymi doplnkovými informáciami a multimediálnym obsahom. Na televízoroch TechniSat ISIO smart TV a ISIO jednoducho zavolajte HbbTV pomocou červeného tlačidla na diaľkovom ovládači  

DV010_kfweb_HbbTV_001

     
DV010_kfweb_smarthome_zentraleinheit_001   Riadiaca jednotka inteligentného domu je obsiahnutá priamo v tejto jednotke. Toto zariadenie je ústrednou jednotkou vášho inteligentného domáceho systému TechniSat, ktorý dokáže bezdrôtovo komunikovať a ovládať rôzne inteligentné domáce komponenty. Vďaka podpore Z-Wave protokolu máte možnosť použiť produkty s týmto protokolom a postaviť si tak plnohodnotný Smart Home
     
Všetky Vaše údaje sú zabezpečné 100% na serveroch v Nemecku. Keď sa zariadenia TechniSat pripájajú na servery TechniSat cez internet na vykonávanie určitých funkcií, vždy si môžete byť istí, že vaša osobnosť zostáva súkromná. Vzhľadom k tomu, TechniSat sa v podstate zbavuje analýzy správania používateľov a vytvárania užívateľských profilov. Všetky servery TechniSat sú prevádzkované výlučne v Nemecku a majú najlepšie možné bezpečnostné koncepty.   DV010_kfweb_deutsche_server_001
     
DV010_kfweb_ISI-Mode_001   Mnohé funkcie a pridaná hodnota robia sledovanie televízie s technikou TechniSat skvelou skúsenosťou s rozsiahlymi možnosťami. Režim ISI znižuje túto rôznorodosť znižuje a je preto ideálny pre deti alebo starších ľudí, ktorí sa pri používaní prístroja cítia neisto. Ak je režim aktivovaný, pomocou diaľkového ovládania sa nedá nič náhodne zmeniť. Súčasne je režim ISI prispôsobený na zjednodušené zobrazenie informácií o programe na obrazovke pre ľudí so zlým zrakom v extra veľkom písme.
     
TechniSat CONNECT je aplikácia, ktorá prvýkrát umožňuje jednotné ovládanie veľkého množstva inteligentných funkcií z jednej centrálnej aplikácie. Aplikáciu môžete prispôsobiť rôznym aplikačným modulom individuálne podľa vašich potrieb. Služba CONNECT je k dispozícii pre mobilné zariadenia so systémom iOS a Android.   DV010_kfweb_TechniSat-CONNECT_001
     
DV010_kfweb_SFI_001   S bezplatnou elektronickou programovou informačnou službou (ePID) ponúka TechniSat aktuálny a podrobný prehľad mnohých programov. Náhľad programu trvá až sedem dní, môže byť prispôsobený a je k dispozícii vždy. Navyše každý časovač môže byť jednoducho aktivovaný prostredníctvom funkcie INFO Finder – stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači SFI.
     

Táto jednotka vďaka podpore Z-Wave protokolu poskytuje možnosť riadiť Váš SMART HOME. Po veľmi jednoduchom nastavení sa na riadenie Vášho Smart Home systému dostanete jednoducho stlačením OPT tlačítka. Okamžite sa na TV zobrazia informácie z Vašich senzorov ako aj možnosť ovládať Váš dom. Samozrejme, ihneď na TV vidíte aj záznamy z Vaších kamier.

  DV010_kfweb_smarthome_client_001
     

DV010_kfweb_AutoInstall_001

  Po prvom uvedení zariadenia do prevádzky sú stále potrebné niektoré dôležité nastavenia (najmä úpravy miestnych podmienok). V jasných krokoch vás sprievodca inštalácie TechniSat prevedie cez ľahko pochopiteľné dialógy, čo umožní rýchlu a jednoduchú konfiguráciu. Váš prístroj bude po krátkom čase pripravený na použitie.
     
Nikdy nepremeškajte vysielanie a nahrávajte svoje obľúbené filmy alebo hudbu bezstratovo na USB nosič, ako napríklad USB pevné disky alebo USB pamäťové karty pripojené k zariadeniu. Kompatibilný s pevným diskom TechniSat USB StreamStore 24 1TB USB 3.0.   DV010_kfweb_DVRready_USB_001
     
DV010_kfweb_UPNP_001   Toto zariadenie sa dá ľahko integrovať do domácej siete prostredníctvom integrovaného rozhrania Ethernet – voliteľne aj prostredníctvom adaptéra WLAN. Týmto spôsobom môžu byť rôzne multimediálne zariadenia prepojené do siete a ovládané priamo cez UPnP / DLNA (napr. PC, TV, audio systém, digitálny fotoaparát).Zaznamenané programy je možné následne editovať pomocou komfortných funkcií úprav a úprav (napr. Odstránenie reklamných blokov).
     
Zaznamenané programy je možné následne editovať pomocou komfortných funkcií úprav a úprav (napr. Odstránenie reklamných blokov).   DV010_kfweb_Schnittfunktion_001
     
DV010_kfweb_alexa_voice_control_smarthome_001  

Toto zariadenie podporuje službu Amazon Alexa Voice Control na ovládanie inteligentného domáceho systému. Kontrola inteligentného domu je teda ešte všestrannejšia – a v mnohých situáciách je ešte jednoduchšia a predovšetkým dostupná. Najmä pre starších ľudí alebo ľudí so zdravotným postihnutím môže byť ovládanie hlasom ideálny spôsob, ako ovládať a mať prospech z bývania v inteligentnom dome. Termostat sa zníži hlasovým povelom, nočná lampa sa zapne, hudoba sa začne prehrávať. Dokonca aj preddefinované scény je možné aktivovať bez pohnutia prstom.

Pre hlasové ovládanie TechniSat Smart Home potrebujete aj:
– účet TechniSat CONNECT App a MyTechniSat
– Amazon Alexa app
– zariadenie na ovládanie hlasu Alexa, alebo Amazon Echo Dot
– inteligentné domáce komponenty, ktoré chcete ovládať