14408_screenshot-2018-11-18-at-17-11-11

Technická podpora - systémové úpravy 30 minút

30,00 s DPH 25,00 bez DPH

Táto služba Vám zabezpečí vzdialenú správu systému naším technikom a nastavenie základných funkcií systému, ako aj celkovú kontrolu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

1 na sklade

Technická podpora - systémové úpravy 30 minút

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 1b2ff7de0896 Categories , Tag

Popis

 

Pokiaľ si systém Smart Home nastavujete svojpomocne avšak narazíte na problém, s ktorým si neviete poradiť, môžete požiadať o asistenciu nášho technika. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme vyriešiť veľkú časť problémov, ktoré je možné vyriešiť na úrovni systému. Taktiež vieme v systéme odhaliť nedostatky, ktoré môžu spôsobovať problémy.

Táto služba sa stará o nastavenia systému, IP adries, prístupov, asistencia pri zmene hesiel, vytváranie užívateľských účtov a riešenie problémov na úrovni riadiacej jednotky. V rámci tejto služby poskytujeme aj telefonickú podporu pri riešení problémov, kedy nie je riadiaca jednotka pripojená na internet (nesprávne nastavenie IP adries…). 

V prípade, že riadiaca jednotka nemá prístup k internetu, je potrebné poskytnúť nášmu technikovi prístup k Vášmu PC pomocou aplikácie Team Viewer.

Minimálna objednávka je 0,5 hodiny práce (1 kus). 

Doležité upozornenie:

V prípade záujmu o túto službu si objednajte jeden kus a zvoľte si formu platby prevodom. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily, na základe čoho Vám potom prispôsobíme faktúru.