14411_c-lvkuyxoaaltdi

Technická podpora - nastavenia zariadení a scén 30 minút

24,00 s DPH 20,00 bez DPH

Táto služba Vám zabezpečí prispôsobenie nastavení Z-Wave zariadení vo Vašom systéme a nastavenie scén podľa Vašej požiadavky do úrovne stredne pokročilých scén.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

2 na sklade

Technická podpora - nastavenia zariadení a scén 30 minút

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 9adae8a2dc24 Categories , Tag

Popis

Pokiaľ si systém Smart Home nastavujete svojpomocne avšak v určitom momente prídete na úroveň, z ktorej sa neviete pohnúť, radi Vám pomôžeme. V rámci tejto služby ponúkame vzdialené nastavenia zariadení a scén vo Vašom systéme.

Ak napríklad potrebujete automatizovať svetlo, kúrenie, tienenie alebo potrebujete vytvoriť virtuálne zariadenia, práve v týchto situáciách Vám náš technik pomôže. 

Táto služba taktiež rieši zlú funkčnosť zariadení, pokiaľ sa nejedná o zariadenia, ktoré sa preukážu ako kazové. V prípade, že je zistené, že zariadenie nie je možné spojazdniť, požiadame Vás o zaslanie zariadenia na reklamáciu a nebudeme Vás za snahu o jeho nastavenia účtovať

V rámci tejto služby nie je možné pridávať zariadenia do systému. Na tento proces je potrebný manuálny úkon, preto je potrebné objednať službu inštalácie.

Minimálna objednávka je 0,5 hodiny práce (1 kus). 

Doležité upozornenie:

V prípade záujmu o túto službu si objednajte jeden kus a zvoľte si formu platby prevodom. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily, na základe čoho Vám potom prispôsobíme faktúru.