16079-1_smartthings-water-leak-sensor-gp-u999sjvlcea-white-dynamic01-600x600

SmartThings senzor úniku vody

29,15 s DPH 24,29 bez DPH

Senzor úniku vody SmartThings dokáže zistiť únik vody na svojej hornej aj dolnej časti , čo umožňuje včasný zásah a kontrolu poškodenia skôr, ako dôjde k rozsiahlemu poškodeniu vodou.

Na fungovanie vyžaduje riadiacu jednotku SmartThings.

0 na sklade

SmartThings senzor úniku vody

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8809610290113 Categories , Tag

Popis

CHRÁŇTE SVOJ DOMOV PRED ÚNIKOM VODY

Získajte upozornenie na svoj telefón alebo smartwatch skôr, ako dôjde ku katastrofe pomocou senzora úniku vody SmartThings. Na fungovanie vyžaduje riadiacu jednotku SmartThings.

 • Upozornenia pri prvom zistení úniku vody
 • Kontakty na detekciu kvapaliny hore a dole
 • Integrovaný snímač teploty
 • svetlá Okrem toho sa vyžaduje Hub SmartThings Hub
 • ZigBee 3.0

Vďaka svojej bezdrôtovej technológii a minimalistickému štýlu je snímač úniku vody dokonale navrhnutý tam, kde je najviac potrebný v tých malých, ťažko dostupných miestach. Batéria navyše vydrží až jeden rok a vďaka aplikácii SmartThings sa dá jednoducho sledovať a zaistiť tak pohodu.


Screenshot_1

Získajte upozornenia priamo na svoj telefón, tablet alebo smartwatch pre akúkoľvek nezvyčajnú aktivitu doma pomocou inteligentného monitorovania domácnosti. Kombinujte senzory úniku vody a dymu, aby bol váš dom v úplnom bezpečí. Nechajte svoje inteligentné domáce monitorovanie automaticky zapnuté vždy, keď opustíte dom pomocou funkcie geografického umiestnenia.

Screenshot_2

Nechajte vodu automaticky vypnúť, keď je zistený únik jej spárovaním s inteligentným ventilom. Senzor úniku vody SmartThings a ďalšie značky inteligentných zariadení môžu teraz bezproblémovo spolupracovať. SmartThings Water Leak Sensor tiež monitoruje teplotu v miestnosti, aby udržiaval veci v poriadku. Vyhnite sa prasknutiu vodovodných potrubí v zime nastavením upozornenia na telefóne alebo smartwatch, keď teplota klesne blízko bodu mrazu. 

waterleaks


        Technické parametre:

 • Rozmery: 59 x 20 x 42 mm
 • Hmotnosť: 49 g
 • Farba: Biela
 • Zigbee: Ano
 • Bateria: Ano
 • Obsah balenia: Senzor, batéria, Stručná úvodná príručka, Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia
SmartThings_Water-Leak-Sensor_GP-U999SJVLCEA_White_Dynamic01_600x600 (1)

 


S riadiacou jednotkou SmartThings Hub si môžete vytvoriť svoj vlastný inteligentný dom. Či už ide o nový snímač pohybu v kuchyni, snímač úniku vody do kúpeľne , alebo extra zásuvku Smart Plug pre ťažko prístupné miesta. Monitorujte a ovládajte všetko z telefónu pomocou aplikácie SmartThings pre Android a iOS. Ako srdce vášho inteligentného domu, riadiaca jednotka Hub komunikuje so všetkými vašimi bezdrôtovými senzormi a zástrčkami, predlžuje ich výdrž batérie a zmierňuje namáhanie vášho domáceho Wi-Fi. Umožňuje tiež vašim senzorom spolupracovať a so širokou škálou značiek Smart.

uk-feature-sensors-plug-f-wtr-uk-v3-245678742

 

SmartThings pracuje s tisíckami ďalších inteligentných produktov, či už sú od spoločnosti Samsung alebo od iných značiek, ako sú Amazon, Google, Philips Hue, Ring alebo Sonos. Môžete pripojiť reproduktory, kamery, termostaty, osvetlenie, práčky a ďalšie; sledujte ich spotrebu energie, naplánujte časy začiatku a zastavenia a ovládajte ich na jednom mieste pomocou aplikácie, alebo hlasového asistenta Google Home, alebo Amazon Alexa.