16088_smartthings-multisenzor

SmartThings multisenzor

29,15 s DPH 24,29 bez DPH

Viacúčelový senzor SmartThings sa dá ľahko nainštalovať na mnoho dverí a okien a zaznamenáva ich aktuálny stav pomocou magnetického a akceleračného senzora. S aplikáciou SmartThings môžete byť informovaní o bezpečnosti vášho domova, aj keď ste preč.

Vyžaduje SmartThings Hub.

Nie je na sklade

SmartThings multisenzor

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8809610290083 Categories , Tag

Popis

Získajte upozornenia priamo na svoj telefón, tablet alebo smartwatch o akejkoľvek neobvyklej činnosti doma pomocou inteligentného monitorovania domácnosti. Skombinujte bezpečnosť so senzormi na detekciu vody a dymu, aby bol váš dom v bezpečí. Nechajte svoje inteligentné domáce monitorovanie automaticky zapnuté vždy, keď opustíte dom pomocou funkcie geografického umiestnenia.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380831

Vďaka kompaktnému a minimalistickému dizajnu môžete bezdrôtový senzor používať na rôzne účely. Zabezpečte dvere a okná, aby ste chránili svoj domov. Monitorujte skrine s citlivým obsahom. Pripevnite detské schodiskové brány, aby ste si zachovali pokoj. A so snímačom vibrácií budete vedieť, či je so senzorom manipulované.

multisenzorr

        Technické parametre:

  • Farba: Biela
  • Rozhranie: Zigbee 3.0
  • Rozmery: 43.8×13.7×51.9
  • Váha: 39 g

    Balenie obsahuje : Produkt, batéria, Stručná príručka spustenia, Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia, 3M lepiace pásky

Screenshot_6

 

Keď necháte otvorené okná, nevyvarujte sa plytvaním peniazmi a energiou pri zahrievaní. Vďaka vstavanému teplotnému senzoru SmartThings Multi Sensor spolupracuje aj s inteligentným termostatom prostredníctvom aplikácie SmartThings na automatické monitorovanie a úpravu vykurovania vášho domu. Vďaka detekcii vibrácií môžete pomocou senzora SmartThings Multi Sensor dostávať upozornenia na váš telefón, keď dôjde k zaklopaniu na vaše dvere.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380921

Ako srdce vášho inteligentného domu, SmartThings Hub komunikuje so všetkými vašimi bezdrôtovými senzormi a zástrčkami, predlžuje ich výdrž batérie a zmierňuje namáhanie vášho domáceho Wi-Fi. Umožňuje tiež vašim senzorom spolupracovať a so širokou škálou inteligentných značiek. Vaše zariadenia SmartThings a ďalšie značky inteligentných domov môžu teraz bezproblémovo spolupracovať. Nechajte svoje multifunkčné senzory SmartThings spustiť, aby sa rozsvietili pri otvorení dverí, alebo aby vaše inteligentné kamery nahrávali pomocou automatizácie v systéme SmartThings.

Screenshot_5

SmartThings pracuje s tisíckami ďalších inteligentných produktov, či už sú od spoločnosti Samsung alebo od iných značiek, ako sú Amazon, Google, Philips Hue, Ring alebo Sonos. Môžete pripojiť reproduktory, kamery, termostaty, osvetlenie, práčky a ďalšie; sledujte ich spotrebu energie, naplánujte časy začiatku a zastavenia a ovládajte ich na jednom mieste pomocou aplikácie alebo hlasu pomocou aplikácie Bixby, Alexa alebo Google Assistant.