16070_smartthings-hub-v3-riadiaca-jednotka

SmartThings Hub V3 Riadiaca Jednotka

97,00 s DPH 80,83 bez DPH

SmartThings Hub V3 riadiaca jednotka je centrálnym spojením a správa sa ako inteligentný mozog Vášho moderného inteligentného domu. Umožňuje vám bezdrôtové pripojenie k širokej škále inteligentných zariadení.

Upozornenie: táto riadiaca jednotka sa už predáva pod značkou „Aeotec Smart Home Hub“. Ide o tú istú jednotku. Nájdete ju TU.

Nie je na sklade

SmartThings Hub V3 Riadiaca Jednotka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8809610291059 Categories , , Tag

Popis

Riadiaca jedotka SmartThings vám umožňuje automatizovať a ovládať veľké množstvo inteligentných zariadení a prinútiť ich pracovať v súzvuku na vytvorení plynulého inteligentného domu. Jednotka využíva protokoly Zigbee, Wi-Fi a Z-Wave. Aplikácia SmartThings pre iOS a Android umožňuje sledovať a ovládať vaše pripojené zariadenia odkiaľkoľvek. Upozornenia dostanete aj z pripojených zariadení, keď dôjde k neočakávanej aktivite. Hlasové ovládanie je k dispozícii prostredníctvom Amazon Alexa a Asistenta Google.

au-feature-all-your-devices-under-one-hub-203241065

Pomocou osobných nastavení nastavte svoje zariadenia tak, aby pracovali samostatne. Režimy založené na čase, ktoré sami vytvárate, ako napríklad večerný režim, vám umožňujú tvarovať atmosféru, ktorú chcete, bez toho, aby ste sa museli pohybovať zmenou osvetlenia, zapnutím hudby a iných zariadení pre ideálne domáce prostredie zakaždým.

 • Monitorujte a ovládajte pripojené zariadenia pomocou aplikácie SmartThings
 • Prijímajte oznámenia o zmenách stavu pripojených senzorov
 • Automatizujte osobné rutiny pomocou SmartThings
 • Kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa
 • Podporuje ZigBee 3.0, Z-Wave, Wi-Fi
 • Kompaktný a jednoduchý dizajn

Minimálny a nenápadný dizajn vám umožní vložiť SmartThings Hub do vášho domáceho prostredia. Malý rozmer a elegantný vzhľad harmonicky ladia s vaším domom, takže ho môžete umiestniť na ideálne miesto tak, aby dopĺňalo váš domov.

smartthings


AKO NAPLNO VYUŽIŤ SMARTHINGS ZARIADENIA ?

SmartThings riadiaca jednotka vám umožňuje ľahko automatizovať a ovládať veľké množstvo inteligentných zariadení a prinútiť ich pracovať v súzvuku tak, aby vytvorili plynulý inteligentný dom. Začať je ľahké …

KROK 1 – SmartThings riadiaca jednotka

Váš inteligentný domov potrebuje mozog, takže začnite s riadiacou jednotkou SmartThings. Bezdrôtové pripojenie sa spája s veľkým počtom inteligentných zariadení a umožňuje ich bezproblémovú spoluprácu.

KROK 2 – SmartThings inteligentné zariadenia

Potom pridajte niektoré inteligentné zariadenia a uveďte svoj domov do práce. SmartThings pracuje s celým radom pripojených zariadení vrátane svetiel, kamier, zámkov, termostatov, senzorov a ďalších.

KROK 3 – Hlasový asistent

Nakoniec pomocou svojho hlasového asistenta ovládajte Váś domov. SmartThings zariadenia sú kompatibilné aj s Google Home, alebo Amazon Alexa.

SmartThings pracuje s tisíckami inteligentných zariadení a systémov – a zoznam neustále rastie. Vybrať si môžete aj niektoré zo Z-Wave zariadení, alebo si spestrite váš živoť so zariadeniami Philips Hue.

Tu nájdete všetky kompatibilné zariadenia.


 

OVLÁDANIE POMOCOU APLIKÁCIE

Pripojte, automatizujte, naplánujte a spravujte všetky svoje zariadenia, elektroniku a zariadenia kompatibilné s technológiou SmartThings pomocou jedinej ľahko použiteľnej aplikácie – z domova … alebo kdekoľvek na svete.

smartthings-app-monitor

MONITOROVANIE

Overte si stav vašich zariadení

smartthings-app-control

OVLÁDANIE

Jednoduché ovládanie zariadení

smartthings-app-automate

AUTOMATIZÁCIA

Automatizácia a naplánovanie

 


TECHNICKÉ PARAMETRE :

 • Rozmery: 127 x 29 x 126 mm
 • Hmotnosť: 156.8 grams
 • Farba: Biela
 • Teplotný rozsah: 0-40 °C
 • Pripojenie: bezdrôtové ( Z-Wave (921.4 MHz), Zigbee (IEEE 802.15.4), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), káblové ( ethernet )
 • Vstupné napätie: AC 220 – 240 V
 • Výstupné napätie: 9V (1,67A) alebo 5V (2A)
 • Balenie obsahuje: Riadiaca jednotka, napájací adaptér, kábel LAN, Stručná príručka spustenia a Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia

Výhody:
– 
výborná cena
– jednoduchá inštalácia
– podpora SmartThings domácich spotrebičov
– pekné integrácia so Samsung TV

Nevýhody:
– 
je závislé na internete, bez pripojenia na internet nefunguje