14271-1_hank-plug-4

Smart zásuvka HANK

49,99 s DPH 41,66 bez DPH

Smart Zásuvka HANK ponúka nesmierne dobrý pomer medzi cenou a pridanou hodnotou. Vďaka jej klasickej funkcií na ovládanie zariadení a merania spotreby v Smart Dome a pridanej funkcií dvoch USB portov patrí medzi tie vybavenejšie zásuvky, čo sa však neprejavuje na cene.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Smart zásuvka HANK

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 6925312930187 Categories , Tag

Popis

Inteligentné zásuvky sú výborným pomocníkom v Smart dome. Môžete pomocou nich ovládať každé bežné zariadenie. Napríklad vypnutie žehličky pomocou telefónu a to aj na diaľku je úplne jednoduché. Ich veľkou výhodou však ostáva práve ich prepojenie na cený systém smart domu a teda možnosť zapájať ich do rôzných scén. 

Zásuvka od Hanku toho však dokáže ešte viac. Vďaka nej sa už nemusíte báť, že ste zabudli nejaký spotrebič vypnúť, avšak vďaka svojej funkcií merania spotreby Vám tho dokáže ponúknuť ešte viac. Napríklad si môžete nestaviť, že ak sa zapne TV ktoré je zapojené v tejto zásuvke, automatický sa Vám prepne obývačka do režimu „FILM“.

Navyše, meranie spotreby je vždy výborným nástrojom na to, ako v domácnosti ušetriť. Zásuvku môžete jednoducho prenášať po dome a napríklad po týždňoch monitorovať spotrebu zariadení. Nemusíte tak mať všetky zásuvky Smart, stačí len to, že táto od Hank je prenosná. Navyše, RGB svetielko na zásuvke Vám aj vizuálne ukáže, aká je aktuálna spotreba zariadenia.

Aby toho však nebolo málo, Smart Zásuvka od Hanku ponúka popri svojej klasickej funkcionalite aj dva USB porty určené na napájanie telefónu alebo tabletu. Každý port je 5V a ponúka až 2.4A.

Samozrejme, aj táto zásuvka slúži v rámci Z-Wave siete ako opakovač signálu (repeater) a vďaka tomu posilňuje signál pre komunikáciu zariadení vo Vašom dome.

Klady:
+ Výborný pomer ceny a hodnoty
+ až 2xUSB port
+ meranie spotreby

Zápory:
– Väčšie telo ako niektoré drahšie zásuvky

Vastnosti: 

  • Smart zásuvka na ovládanie a sledovanie spotreby zariadení v Smart Dome
  • Funkcia merania spotreby
  • Napájanie: 230V, 50/60Hz, max. 10A
  • Dva USB porty 5V až 2.4A 
  • Typ: F
  • Ľahká Plug & Play montáž
  • Vstavaná ochrana proti skratu a preťaženiu
  • Protokol: Z-Wave Plus

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.1 kg