16331_h5549ca14b78a46e2b8574537e2e06fd0k

Smart Wi-Fi predlžovací kábel + USB

59,99 s DPH 49,99 bez DPH

Vynikajúca, cenovo dostupná smart predlžovačka aj so 4 USB výstupmi, ktorá je výborným pomocníkom a nepotrebuje žiadnu riadiacu jednotku. Jednoducho sa pripojíte cez Mobil, Google Assistenta, Amazon Alexu alebo IFTTT protokol. 

10 na sklade

Smart Wi-Fi predlžovací kábel + USB

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 2a250b89b3e6 Categories , Tag

Popis

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE – Po úspešnom pripojení tohto inteligentného predlžovacieho kábla môžete ovládať napájanie svojich elektrických predmetov pomocou bezplatnej aplikácie (Smart Life). Aj keď nie ste doma, môžete ľahko ovládať a zapínať domácu elektroniku odkiaľkoľvek. Predlžovací kábel môžete tiež ovládať osobitne prostredníctvom telefónu. Ľahko sa používa a inštaluje.

HLASOVÉ OVLÁDANIE – Kompatibilné s Amazon Alexa, domácim asistentom Google a IFTTT, ovládajte svoje domáce spotrebiče pomocou inteligentnej predlžovacej zásuvky jednoduchým poskytovaním hlasových príkazov Amazon Alexe alebo Google Assistantu. Nie je potrebná žiadna riadiaca jednotka, inteligentný predlžovací kábel funguje s akýmkoľvek routrom Wi-Fi bez potreby samostatnej riadiacej jednotky alebo služby plateného predplatného.

KVALITA – Smart Predlžovací Kábel je certifikovaný a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Podpora maximálneho zaťaženia 110 ~ 250V, 16A. Istič sa automaticky vypne, keď prúd prekročí prahovú hodnotu, čím zabráni poškodeniu pripojených vysokoteplotných zariadení. Materiály PCV0 môžu bezpečne chrániť váš domov.

NASTAVENIE ROZVRHU A ČASOVAČA – Naplánujte inteligentný predlžovací kábel tak, aby automaticky zapínal a vypínal elektroniku podľa potreby, napríklad nastavením rozsvietenia svetiel za súmraku alebo vypínania pri východe slnka. Môžete vytvoriť skupinu pre všetky svoje inteligentné zariadenia a ovládať ich všetky jediným príkazom. Vďaka funkcii časovača odpočítavania jednoducho nastavte časovač tak, aby sa predlžovací kábel automaticky vypol.

SPOĽAHLIVÉ A ODOLNÉ – Poskytujeme 14-dňovú záruku vrátenia peňazí z akéhokoľvek dôvodu a 2-ročnú záruku na problémy súvisiace s kvalitou. Ak narazíte na akýkoľvek problém alebo potrebujete ďalšiu podporu, neváhajte nás kontaktovať priamo. Ponúkame bezplatnú službu výmeny kedykoľvek a z akýchkoľvek dôvodov, ak je zástrčka vadná, kontaktujte nás, kedykoľvek narazíte na problém s produktom.

Funguje s riadiacou jednotkou Homey (aplikácia TUYA) 

4x Smart Ovládané USB výstupy