13902_smart-switch-gen5-eu

Smart Energy Switch 3

66,00 s DPH 55,00 bez DPH

Smart Energy Switch 3 je výborná zásuvka, ak hľadáte ideálny pomer kvality a ceny. S meraním spotreby Vám navyše umožní aj ušetriť na tých správnych miestách. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Smart Energy Switch 3

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 1220000012578 Categories , Tag

Popis

Smart Zásuvka od Aeotec-u s označením Smart Energy Switch 3 je Z-Wave zásuvka používaná špeciálne na vypínanie a zapínanie spotrebičov v zásuvke. Táto zásuvka dokáže taktiež reportovať okamžitú spotrebu pripojeného spotrebiča, vďaka čomu máte perfektný prehľad o žrútoch vo Vašej domácnosti. 

V prípade výpadku energie si zásuvka pamätá svoje nastavenie pred výpadkom. Nestane sa Vám tak, že vám po výpadku nezapne chladničku, ak bola pred výpadkom zapnutá. Navyše zásuvka podporuje zabezpečenú komunikáciu, ak je pridaná ako zabezpečená (Secured). Ak tak urobíte, všetky príkazy odoslané touto zásuvkou budú odosielané ako zabezpečené (pokiaľ prijímacie zariadenie vie tieto príkazy prijať). 

 

Táto zásuvka má výborný pomer kvality a ceny a patrí medzi menšie zásuvky. Podporuje Z-wave Plus.

 

Ide o „Schuko“ zásuvku, to znamená, že zásuvka nemá uzemňovací kolíček z vnútornej strany. Je možné ju však umiestniť do zásuvky typu „E“ používanej u nás a normálne ju používať.

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.1 kg