15230_wifi-senzor-teploty-a-vlhkosti

Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti

28,50 s DPH 23,75 bez DPH

Shelly H&T je prvý WiFi senzor teploty a vlhkosti, ktorý vydrží na jednej batérií fungovať až jeden rok. Zároveň Vám umožní spúšťanie automatizácie na základe týchto údajov. Balenie neobsahuje batériu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

10 na sklade

Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 3809511201930 Categories , Tag

Popis

Shelly H&T je výnimočný senzor, ktorý na svoje fungovanie potrebuje len WiFi sieť a nevyžaduje riadiacu jednotku. Jeho výhodou je však, že v prípade potreby je možné použiť ho v riadiacej jednotke Homey.

hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Tento senzor vydrží na jednej batérií fungovať až 16 mesiacov. Možnosťou je však aj napájanie pomocou USB káblu, na to je však potrebná dokovacia stanica (príslušenstvo). Hodnoty sú reportované rovno do Shelly aplikácie a ú tam ukladané až po dobu jedného roku. 

Shelly H&T Vám dá vedieť, aká teplota a vlhkosť je v miestnosti, kde je umiestnený. Tieto informácie máte vždy po ruke vo Vašom mobilnom telefóne. 

Shelly piny:

Shelly H&T ma programovacio debugovacie rozhranie ktoré Vám umožňuje nahrať si alternatívny firmver podľa potreby. USB na UART adapter je potrebny ako aj 3.3V zdroj s minimálne 350mA. Piny na senzore sú zobrazené na obrázku nižšie.

shelly_HT_pinout2

Screenshot 2019-11-11 at 16.01.44

 

Shelly H&T senzor Vám v spojení s Shelly relé alebo Smart zásuvkou umožní ovládanie teploty v miestnosti. Stači do zásuvky zapojiť Váš radiátor alebo pripojiť relé na stykač a na Shelly H&T nastaviť požadovanú teplotu a mate vybavené. 

Našu recenziu nájdete tu:
Netesnosť_ (3)

Sledujte vlhkosť presne tam, kde je to pre Vás dôležité. Vlhkosť môže totiž pomôcť, ale aj uškodiť. So Shelly sa Vám to nestane. Vždy budete mať aktuálne informácie o vlhkosti na mieste, kde Shelly H&T položíte.

Shelly H&T