14157_sada-pre-ovladanie-roliet-ikea-jysk

Sada pre ovládanie roliet IKEA/JYSK

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre ovládanie roliet IKEA alebo JYSK v systéme Smart Home s protokolom Z-Wave. Jednoduchým postupom vložíte motor do Vašej rolety a nahradíte tým retiazkový mechanizmus a okamžite premeníte Vašu klasickú roletu na automatickú roletu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Sada pre ovládanie roliet IKEA/JYSK

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8f89ffee7800 Categories , Tag

Popis

DSC00081

Predstavte si, že by sa Vaše žalúzie začali správať tak, že by ste ich nemuseli manuálne sťahovať a vyťahovať. Áno, je to možné, a dokonca nemusíte ani kupovať nové rolety. Stačí do nich jednoducho osadiť tento motorček a drobnými úpravami, ktoré Vám budú trvať 10 minút, zmeníte Vašu roletu na elektrickú. Vďaka pridanému modulu Qubino DC shutter je možné túto roletu pridať do systému Smart Home a ovládať roletu pomocou telefónu alebo tabletu a samozrejme aj pomocou nastavených scén.

V balení tohto produktu nájdete:

– Motor na ovládanie roliet. Je len 1,6cm hrubý
– Plastové kolečka potrebné pre inštaláciu do IKEA/JYSK roliet (je potrebné si vybrať typ)
Qubino DC shutter – modul, vďaka ktorému t’to roletu pridáte do systému Z-Wave

Pokiaľ potrebujete ovládať viacero roliet naraz (napríklad 2 rolety na dvojitom okne) je možné k tejto sade zakúpiť dodatočne ďalší motor. Po správnom zapojení následne budete môcť ovládať dve rolety spoločne cez systém Z-Wave.

Konektory (plastové kolečka) sú špeciálne vyrobené pre IKEA a JYSK rolety. JYSK rolety používajú jeden typ trubiek, preto je výber veľmi jednoduchý.
Ikea na druhej strane má dva rozmery a rozdeliť je ich možné podľa rozmerov. Jeden typ konektoru je pre 80-160cm rolety a druhý pre 180-200cm rolety.