14630_cc-predradnik-z-wave

Predradník - stmievač Constant Current

95,00 s DPH 79,17 bez DPH

Dnešné moderné dizajnové svietidla majú veľmi často v sebe zabudované predradníky, ktoré sú označené ako stmievateľné, avšak ich stmievanie nie je možné cez systém Z-Wave. Tento predradník nahradí ten, ktorý je v svietidle a umožní Vám ovládanie cez systém Z-Wave, samozrejme aj so stmievaním.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

2 na sklade

Predradník - stmievač Constant Current

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Popis

Ovládanie dizajnových svietidiel cez Z-Wave Smart Home nie je jednoduché. Štandardne ich je možné len vypnúť a zapnúť, aj napriek tomu, že svietidla sú stmievateľné. Práve tento problém rieši tento Z-Wave predradník. Predradník nahradí ten, ktorý sa nachádza v svietidle. 

Predradník Constant Current Z-WAve

Tento CC (Constant Current) predradník má 50W výstup a obsahuje prepínací DIP, ktorý umožňuje nastavenie od 250ma do 1500ma. Vďaka tomu môže byť presne nastavený na prúd, ktorý dané svietidlo vyžaduje. Stmievanie je možné až do 0,1% bez blikania. 

DSC00693

Po správnom zapojení predradníka do svietidla stačí už len pridanie do systému Z-Wave, kde je predradník rozpoznaný ako klasický stmievač. Od toho momentu je možné ovládanie pripojeného svietidla cez aplikáciu alebo automaticky. 

Ovládanie predradníka je možné taktiež pridružením z diaľkového ovládača. Špeciálne na tento účel je navrhnutý tento ovládač. Jednoducho ho umiestnite tam, odkiaľ chcete svietidlo ovládať, nastavte a máte plnú kontrolu nad zapínaním/vypínaním ale aj nad nastavovaním intenzity.

Výhody:
+ Jedinečný produkt medzi Z-Wave produktami

+ Univerzálny pre pásy od 250ma do 1500ma
+ Ľahká inštalácia, jednoducho sa nahradí pôvodný predradník v svietidle

Nevýhody:
– Nemá vstup na vypínač, teda ovládanie je potrebné riešiť pridružením z iného zariadenia (nie je to zložité)