16355_screenshot-2020-12-09-at-11-39-37

POPP ZB-Stick (Zigbee)

32,90 s DPH 27,42 bez DPH

Môžete používať tieto produkty pre vytvorenie vlastných projektov DYI (urob si sám). Pomocou POPP ZB-Stick (Zigbee) môžete s týmito zariadeniami priamo komunikovať pomocou programovacích jazykov, ako sú Node.js, Python a C alebo pomocou doplnkov ready to go pre rôzne platformy domácej automatizácie.

1 na sklade

POPP ZB-Stick (Zigbee)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 9b75c1d72e71 Categories , Tag

Popis

S rastúcim počtom zariadení Zigbee: Philips Hue, Osram, Iris, Ikea Tradfri, Xiaomi Aqara a ďalších – je zaujímavé používať tieto produkty pre vytvorenie vlastných projektov DYI (urob si sám). Pomocou POPP ZB-Stick (Zigbee) môžete s týmito zariadeniami priamo komunikovať pomocou programovacích jazykov, ako sú Node.js, Python a C alebo pomocou doplnkov ready to go pre rôzne platformy domácej automatizácie.

POPP ZB-Stick (Zigbee) je určený na všeobecné použitie s počítačmi, laptopmi alebo počítačmi s jednou doskou, ako sú Raspberry Pi, BeagleBone, Odroid, Orange Pi a ďalšie. Je založený na čipe EFR32MG1 SiLabs, čo je mikrokontrolér 2,4 GHz, IEEE 802.15.4 / Zigbee.

POPP ZB-Stick (Zigbee) je predprogramovaný firmvérom Network CoProcessor a poskytuje USB rozhranie prostredníctvom mosta CP2102N USB-UART. Po pripojení k počítaču sa zobrazuje ako sériový port. Môžete si kúpiť inteligentné domáce zariadenia, ktoré zvyčajne využívajú technológiu IoT.

Toto je len komponent pre vytvorenie vlastného systemu domácej automatizácie, nieje to Plug & Play zariadenie.