14341_8718696743171-pid-global-001

Philips Hue Snímač pohybu

44,90 s DPH 37,42 bez DPH

Pohybový senzor Philips HUE Vám umožní ovládanie Vaších svietidiel jednoducho pomocou Vášho pohybu. Vaše svietenie tak môžete premeniť na naozaj Smart a automatizovať ho.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Philips Hue Snímač pohybu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8718696743171 Categories , , Tag

Popis

Pohybový senzor Vám zaistí ešte vyššie pohodlie vo Vašom dome s použitím Philips HUE svietidiel. Vďaka jeho funkciám si môžete nastaviť napríklad svietenie v chodbe tak, aby sa Vám automaticky pustilo presne také svetlo, aké potrebujete ihneď, ako do chodby vojdete. 

Tento senzor Vám umožní automatický ovládať  žiarovky Philips HUE, LED pásy Philips Hue alebo svietidlá rôzneho druhu.

Čo vďaka pohybovému senzoru dokážete?

Philips HUE pohybový senzor  

Vaše svetla sa budú automaticky vypínať a zapínať

Pripevnite tento senzor na miesto, kadiaľ prechádzate a po jeho pripojení do Philips He HUB si nastavte, ktorá svetelná scéna sa spustí po zaznamenaní pohybu. Ideálne riešenie pre chodby, pivnice…

     

Svetlo, aké potrebujete

Vďaka tomuto pohybovému senzoru a systému Philips HUE môžete nastaviť svietenie tak, ako potrebujete v každom čase. Cez deň sa môže pri pohybe spúšťať svietenie v neutrálnej farbe, v noci to môže byť príjemné a jemné teplé svetlo. Možnosti je mnoho a ich výber je len na Vás.

 

Nočné svietenie philips HUE

     

Senzor sily svetla

 

Zabudovaný senzor sily svetla

Vďaka tomuto senzoru môžete nastaviť svietenie na čas, keď je aktuálne v miestnosti tmavšie. Pokiaľ je v miestnosti dostatok svetla, systém nebude svietiť. Akonáhle sa zotmie, pohyb Vám začne svetlo aktivovať. Zároveň však v prípade, že už v miestnosti pohyb nie je, systém svetlo zhasne.

     

Umiestnite ho tam, kde potrebujete

Vďaka tomu, že je senzor napájaný batériami, je možné umiestniť ho presne tam, kde potrebujete. Či už je to na poličku, na stenu, alebo pomocou zabudovaného magnetu na chladničku. Nasmerujete ho presne tým smerom, ktorým potrebujete. Jednoduché, vďak.

 

Umiestnenie pohybového senzora

 

Klady:
+ Napájanie batériou
+ Široké možnosti nastavenia
+ Zabudovaný senzor intenzity svetla

Zápory:
– Rozmerovo väčší

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg