830_philio-senzor-3v1-dvere-teplota-a-lux

Philio senzor 3v1 (Dvere, teplota a LUX)

49,00 s DPH 40,83 bez DPH

Philio 3v1 senzor v sebe spája senzor dverí, sily svetla (LUX) a senzor teploty.  Senzor podporuje Z-Wave Plus

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Philio senzor 3v1 (Dvere, teplota a LUX)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 4713698570187 Categories , , Tag

Popis

uzke doprava2

Tento senzor obsahuje senzory na sledovanie otvorenia/zatvorenia dverí, senzor na meranie intenzity svetla (LUX) a senzor teploty.

Philio senzor

Samotný senzor pozostáva z dvoch častí – telo senzoru a magnet. Umiestňujú sa na dvere či okná tak, že jedná časť sa umiestni na rám a druhá na samotné okno. Oddelenie magnetu od tela senzora vyšle informáciu o otvorení okná do riadiacej jednotky. 
Možnosťou tohto senzora je tiež lepšie riadenie osvetlenia vďaka nameraným hodnotám LUX, takže pri otvorených dverách môže senzor overiť, či je svietenie potrebné, ak áno, tak zasvietiť (záleží na nastaveniach v riadiacej jednotke)

Philio multisenzor zo zadu

Vždy, keď senzor zaznamená zmenu stavu (otvorenie alebo zatvorenie) spolu s informáciou o tejto zmene zasiela aj informáciu o LUX a teplote. Odoslanie info o teplota sa taktiež odosiela vždy pri určitej zmene. Toto je samozrejme možné nastaviť v parametroch.

Senzor taktiež ponúka možnosť priradenia ďalšieho zariadenia, ktoré je potom ovládané stlačením alebo dvojstlačením senzora. Tieto nastavenia sa robia v riadiacej jednotke v kategórií association (pridruženia).

Keďže sa jedná o senzor na dvere, je pravdepodobné, že ho bude u Vás vidieť, preto je aj jeho veľkosť dôležitým faktorom. Tu môžete vidieť, ako sa veľkostne prirovnáva k senzoru dverí od Fibara alebo od neviditeľného senzoru Sensative (ktorý je umiestnený medzi dvere a zárubňu)

Porovnanie veľkosti senzorov dverí

Senzory okien a dverí

Fibaro systém:

Senzor v systéme reportuje stav dverí, teplotu a intenzitu svetla. Intenzitu svetla reportuje v percentách. Pre častejšie reporty je potrebné prispôsobiť parametre.

PHI_PST02-1C a Fibaro

Zipato systém:

Senzor reportuje stav otvorenia dverí a intenzitu svetla (v závislosti na otvorení dverí alebo v intervale, ktorý treba nastaviť). Nereportuje teplotu.

Philio senzor fibaro Screen Shot 2018-10-19 at 18.51.25 Screen Shot 2018-10-19 at 18.37.16

 

homee systém:

Senzor reportuje teplotu a intenzitu svetla (v závislosti na otvorení dverí alebo interval). Nereportuje stav dverí

PST02-C in homee

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg