14196_philio-senzor-2v1-teplota-a-vlhkost

Philio senzor 2v1 (teplota a vlhkosť)

54,99 s DPH 45,83 bez DPH

Philio senzor 2 v 1 je navrhnutý tak, aby dokázal vo svojom kompaktnom tele kombinovať senzor teploty a senzor vlhkosti vzduchu. Vďaka tomu je možne pomocou tohto senzora riadiť napríklad vetranie, rekuperáciu…

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

0 na sklade

Philio senzor 2v1 (teplota a vlhkosť)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 4713698571467 Categories , , Tag

Popis

Tento senzor obsahuje 2 senzory- senzor na meranie vlhkosti (v percentách) a teploty (v stupňoch Celsius). Ako doplnok má tento senzor taktiež snímač narušenia, vďaka čomu dokážete odhaliť manipuláciu so senzorom. Pokiaľ tento senzor pripojíte do riadiacej jednotky, budete mať možnosť použiť tieto hodnoty na riadenie kúrenia, vetrania, chladenia a mnoho ďalších oblastí.

Philio senzor vlhkosti Z-Wave

Senzor môže byť nainštalovaný takmer na akýkoľvek povrch a taktiež v horizontálnej aj vertikálnej pozícií. Pre správne meranie vlhkosti má senzor dierkovanú časť krytu. Na zadnej strane senzora nájdete malé tlačítko, ktoré ponúka práve funkciu odhalenia narušenia.

Philio senzor vlhkosti Z-Wave pohľad zo zadu

Senzory od spoločnosti Philio sú málé a nebudú narúšať váš interiér. Vďaka ich všetrannosti ich môžete používať na riadenie každej oblasti Vášho Smart Home. Na následovnom obrázku si môžete pozrieť porovnanie veľkosti Fibaro senzora dverí a Philio senzora.

Porovnanie veľkosti Fibaro senzor dverí a Philio senzor