15395_inteligentne-radiatorove-hlavice-netatmo

Inteligentné radiatorové hlavice Netatmo - Starter Pack

199,99 s DPH 166,66 bez DPH

Ovládajte Vaše domáce kúrenie zo smartfónu s centrálnou aplikáciou Netatmo Starterpack obsahuje 2 hlavice a relé, ktoré umožní vašim hlaviciam komunikovať s Netatmo Smart Thermostat.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

0 na sklade

Inteligentné radiatorové hlavice Netatmo - Starter Pack

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 90251920 Categories , Tag

Popis

Netatmo Starter Pack – Inteligentná sada radiátorových hlavíc a relé

Skompletizujte svoje vykurovacie riešenie Netatmo pomocou prídavných inteligentných radiátorových ventilov Netatmo a prevezmite kontrolu nad všetkými vašimi radiátormi.

 

landing-installation

 

V sade nájdete kompletné balenie pre 2 radiátory – inteligentné zariadenie, ktoré vám ušetrí výdavky za elektriku – priemerne až o 37% nižšia spotreba energie. Senzory v reálnom čase snímajú okolité prostredie a úroveň slnečného žiarenia. Regulácia teploty je automatizovaná vďaka 2 inteligentným senzorom. Detekcia otvorených okien s automatickým vypnutím vykurovania pre zamedzenie plytvania. Existuje aj možnosť nastaviť aj viacero týždenných plánov vykurovania prostredníctvom 5 jednoduchých otázok a prispôsobiť tak vykurovanie vlastným potrebám a biorytmu a užívateľské nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby. Každá hlavica samostatne (na diaľku cez aplikáciu alebo manuálne na hlavici) – možnosť prepojiť a ovládať naraz až 20 inteligentných hlavíc. Nočný režim automaticky zníži teplotu v ostatných miestnostiach okrem spální, čím sa šetrí energia. Vyberte si vlastný farebný dizajn vďaka priloženým farebným páskam. Kompatibilita z Apple Home Kit.

 

netatmo-smart-radiator-valves-starter-pack-nvp-en  

       Technické parametre:

  • Sada obsahuje dve hlavice Netatmo s príslušenstvom Spravuj svoje domáce kúrenie zo smartfónu 4 režimy – noc, komfort, hospodárnosť a kombinovaný komfort + hospodárnosť Funkcie: detekcia otvoreného okna, manuálne nastavenie teploty, inteligentné ventily analyzujú prostredie v reálnom čase v miestnostiach a upravujú vykurovanie na úroveň slnečného svitu a využívania miestností 4 farebné možnosti na rozlíšenie hlavíc v miestnosti
  • Kompatibilita s iOS 9 a novším; Android 4.2 a novší Wi-Fi 802,11 b/g/n (2,4 GHz)
  • Rozmery: hlavica: 80×58 mm, relé: 83 x 83 x 24 mm
  • Obsah balenia: 2 x Netatmo inteligentná hlavica, 1x Netatmo relé, 2x 6ks adaptérov – M30x1.5; M30x1.0; M28x1.5x Danfoss RAVL; Danfoss RA; Giacomini, 2x 4ks farebné prúžky, 2x 2 AA batérie, 1x konektor pre relé

 

NET002x_4