14609_editor-s-note-sasha-l-houston-1

Homey - teplovodné podlahové kúrenie

15,00 s DPH 12,50 bez DPH

V tomto video kurze sa dozviete to, ako je možné v Homey 2.0 cez mobilnú aplikáciu nastaviť teplovodné podlahové kúrenie

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Homey - teplovodné podlahové kúrenie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 10a9663a0a83 Categories , Tag

Popis

V tomto video kurze nájdete odpovede na tieto otázky:

– Ako v riadiacej jednotke Homey 2.0 nastaviť prepojenie medzi teplotným senzorom a relé, ktoré otvára zónu kúrenia

– Ako nastaviť riadenie kúrenia pomocou elektrických radiátorov

– Ako vytvoriť zónovú reguláciu pri teplovodnom podlahovom kúrení

– Ako to všetko nastaviť tak, aby ste mali k dispozícií jednoduchý virtuálny termostat

Upútavka, kde sa dozviete, o čo v tomto videu pôjde:

 

Čo získate zakúpením tohto videa?

Po prijatí objednávky na toto alebo ktorékoľvek ďalšie video z našej ponuky video kurzov Vám zašleme odkaz na video, ktoré je online a máte k nemu kedykoľvek prístup z Vášho PC.

Pokiaľ budete toto video nasledovať, budete si vedieť nastaviť prepojenie medzi senzorom teploty, napríklad tom v Aeotec pohybovom senzore a relátkom, ktoré Vám bude otvárať zónu teplovodného podlahového kúrenia. Na konci toho celého budete mať k dispozícií „virtuálny termostat“, vďaka ktorému si jednoducho nastavíte požadovanú teplotu a o viac sa starať nebudete musieť. Homey bude vyhodnocovať rozdiel medzi požadovanou a nastavenou teplotou a podľa toho otvárať/zatvárať zóny kúrenia. Pri tomto spôsobe nie je potrebné použiť ani jeden Flow.

Trvanie videa je 12 minút.

Nechcete za video platiť?

Video návody sú k dispozícií bezplatne naším zákazníkom, ktorí u nás zakúpili Homey riadiacu jednotku alebo ak si Homey zakúpili niekde inde, tak pre získanie tohto video návodu ako aj ďalších video návodov zdarma je nutnosť nakúpiť u nás za minimálne 1000€. Pokiaľ spĺňate tieto podmienky, stačí požiadať o odkaz na video návod mailom na obchod@homesystem.sk 

Upozornenie: video je majetkom spoločnosti HomeSystem s.r.o. ktorá má na video autorské práva a nie je určené na ďalšie šírenie. Video návody zároveň nie sú určené na komerčné použitie, pokiaľ na to HomeSystem s.r.o. nedá výslovný súhlas. Akékoľvek šírenie videa je zakázané.