15248-2_homey-vianocny-set

Homey 2.0 vianočný set

514,00 s DPH 428,33 bez DPH

Jedinečný vianočný set pre Váš Smart Home, ktorý obsahuje riadiacu jednotku Homey 2.0 a s prvkami, ktoré Vám pomôžu automatizovať Vašu obývačku. Ideálny darček pre technicky zameraného človeka, alebo pre Vás. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Homey 2.0 vianočný set

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 8717953223449 Categories , , Tag

Popis

Vianočný set Homey 2.0 obsahuje prvky pre zriadenie automatizácie v jednej miestnosti. Samozrejme, pridanie ďalších prvkov nie je nijako obmedzené a na riadiacej jednotke Homey 2.0 si viete postaviť aj celý Smart Home. Tento set obsahuje:

  • Homey 2.0 – vynikajúca riadiaca jednotka s podporou až 50 000 zariadení
  • Fibaro zásuvka – malá zásuvka, ktorá Vám umožní ovládať zariadenia ale aj meranie spotreby
  • Hank štvortlačitko – na ovládanie všetkého, čo Vás napadne
  • Aeotec Multisenzor 6 – Senzor, ktorý sleduje pohyb, teplotu, silu svetla, vlhkosť aj UV.
  • Dual Nano vypínač – Dvojité relátka je najuniverzálnejší prvok. Môže ovládať svetlo, kúrenie, zavlažovanie…

 

A teraz viac o tom, čo dokáže Homey 2.0

Homey + App 1

S Homey je všetko prepojené

Homey kombinuje všetky Vaše bezdrôtové Smart zariadenia do jedného jednoduchého systému.

Celý Váš dom môžete ovládať jednoducho pomocou Vášho smart telefónu. Smart zariadenia budú fungovať v harmónií, nezávile na ich značke alebo protokole komunikácie – Homey podporuje viac ako 50 000 zariadení od tisícok výrobcov.

Homey App — Devices

Celý Váš dom vo vrecku

S bezplatnou Homey aplikáciou ste vždy tak trochu doma. Prijímate notifikácie zo senzorov alebo zvončeka, ovládate osvetlenie, zámky, zabezpečenie a kúrenie – odkiaľkoľvek na svete.

Ale to nie je všetko. Obnovená aplikácia Homey pre smartfóny vás umožňuje jednoducho manažovať a budovať automatizáciu vo Vašom dome. Nastavovanie scén, riadenie užívateľov, tvorba automatiky – všetko zvládnete len cez mobilnú aplikáciu.

Homey App — Thermostat

Váš dom, Vaše pravidla

Nastavte si, aby sa Vaše svetlo vyplo keď zapnete TV. Aby sa zapla Vaša obľúbená hudba keď prídete domov. Vypnite celý dom keď si ľahnete do postele. Zapnite svetlo v chodbe keď Vám niekto zazvoní na zvonec. Kreativite sa tu medze nekladú.

Kombinovanie zariadení, hudby ich vzájomné nastavovanie je vďaka Homey aplikácií detskou hračkou. Všetko môžete jednoducho manažovať.

Homey + App 3

Nekonečné možnosti a sloboda

Homey podporuje až 7 bezdrôtových protokolov:  Zigbee, Z-Wave, WiFi, Bluetooth, Infrared, 433MHz and 868MHz. Vďaka tomu sa môže rozprávať s tisíckami zariadení. Samozrejme, podpora nových zariadení neustále pribúda a to aj vďaka otvorenej platforme. 

Screen Shot 2018-04-06 at 10.00.37

Pretože Homey podporuje toľko protokolov, vy máte slobodu výberu a nemusíte si vybrať všetky zariadenia od jediného výrobcu. Vďaka tomu máte možnosť si vybrať presne to zariadenie, ktoré chcete – teraz, aj v budúcnosti. 

 Homey App — Flow

 

Ovládajte to tak, ako chcete vy

Váš dom môžete ovládať presne tak, ako chcete vy. Homey ponúka bezplatné aplikácie, vďaka čomu môžete Váš dom ovládať aj na diaľku.

Samozrejme, dnes už chceme ovládať všetko aj hlasom. Preto Homey podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa aj Google Asistent. Vďaka tomu môžete hlasom ovládať akékoľvek zariadenie vo Vašom dome. 

Niekedy je však možnosť jednoducho stlačiť tlačítko naozaj nenahraditeľná. Homey podporuje bezdrôtové tlačítka a diaľkové ovládače a vďaka tomu ich môžete používať tam, kde potrebujete. Napríklad pri vchodových dverách, pri posteli či v kuchyni. Tlačítkami si môžete vytvoriť presne takú atmosféru, akú máte radi. 

Homey App — Music

Podporované zariadenia a služby

Homey sa dokáže prepojiť so službami a zariadeniami, ako napríklad Sonos, Philips Hue, Nest, Chromecast, Spotify Connect, IKEA Tradfri, Alexa, Google Home, Tado, Somfy, Xiaomi, Fibaro, Qubino, Netatmo, Trust Smart Home, TP-Link, IFTTT, Nanoleaf, LIFX, Aeotec, Nuki, Danalock a mnoho ďalšími.

 

Pre kompoletný zoznam podporovaných služieb a zariadení navštívte https://apps.athom.com


-Homey Smart Home
Homey a inšpirácia pre Ženy
Homey a NanoLeaf – súhra farieb

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 500 kg