2148_ret-3-wmm59679-display

Eurotronic Spirit Z-Wave radiátorová hlavica

49,95 s DPH 41,63 bez DPH

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Eurotronic Spirit Z-Wave radiátorová hlavica

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Popis

uzke doprava2

Nová termostatická hlavica EUROtronic má kompletne nový dizajn. Môžete si zmeniť predný panel podľa svojej chuti (dostupné ako príslušenstvo) a prispôsobiť tak hlavicu svojmu interiéru.

Z-Wave používiatelia majú vďaka tejto hlavici naozaj veľa možnosti. Najzákladnejšou zmenou pri tejto hlavici je však jej podpora pre FLIRS. (Frequently Listening Receiver Slave) To znamená, že hlavica dokáže na pokyny z riadiacej jednotky reagovať okamžite, bez potreby čakania na „wake up interval). Váš príkaz na zmenu teploty sa vďaka tomu na hlavici prejaví prakticky okamžite. 

Hlavica navyše obsahuje možnosť pripojiť extérne teplotné čidlo. Vďaka tomu je riadenie teploty presnejšie, keďže extérne čidlo môže byť umiestnené napríklad v strede miestnosti.

LCD displej na hornej strane je podsvietený a tlačítka na hlavici môžu byť uzamknuté v prípade, že chcete zabrániť manuálnemu ovládaniu na hlavici.

Farebné LED stredné tlačítko umožňuje intuitívne ovládanie, nakoľko užívateľ môže nasledovať inštrukcie založené na farbe blikania diódy.

Táto hlavica podporuje Z-Wave Plus protokol a je dodávaná so krytom batérií striebornej farby. V balení je taktiež dodatočný biely kryt.

 

Vlastnosti:

  • Frekvencia: 868,42 MHz
  • Balenie obsahuje: 1x EUROtronic Spirit Z-Wave Plus; 2x AA battérie; adaptéry pre RAV, RAVL & RA; Biela krytka
  • Napájanie: 2x AA Batérie
  • Životnosť batérií: 6-12 mesiacov
  • vstavané teplotné čidlo
  • FLIRS podpora

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg