14178-6_eufix-d212-np-11

euFIX DIN adapter pre Fibaro moduly bez tlačítka

euFIX Vám umožní profesionálnu inštaláciu Fibaro modulov priamo na DIN lištu. Tieto euFIX umožnia vloženie Fibaro modulu priamo do ich vnútra a ich následné upevnenie na DIN lištu. Táto verzia neobsahuje manuálne tlačítko na samotnom euFIX.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

euFIX DIN adapter pre Fibaro moduly bez tlačítka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU ee958031700b Categories , Tag

Popis

Inštalácia Fibaro modulov do krabičiek pod vypínače má svoju výhodu, pokiaľ ide o šírenie signálu v MESH sieti. Avšak niekedy je situácia trochu iná a vy nepotrebujete po budove rozmiestňovať senzory ale chcete len jednoduché riadenie zariadení a možnosť ich vzdialeného ovládania. Vtedy prichádza do úvahy možnosť umiestniť všetky moduly na DIN lištu a spínať okruhy priamo tam. 

 euFix eutonomy pre Fibaro na DIN lištu

Aby toto bolo plnohodnotne možné priamo s modulmi od Fibaro a aby celý rozvádzač vyzeral profesionálne, je možné použiť práve euFix od spoločnosti Eutonomy. 
 
Fibaro modul na DIN lište
 
euFix TH35 rail adaptery pre Fibaro moduly sú navrhnuté tak, aby profesionálne integrovali klasické Fibaro moduly na DIN lištu. V ponuke je euFIX modul pre tieto Fibaro moduly:
 
 
 
euFix DIN moduly sa vyrábajú v dvoch verziách. Táto verzia je lacnejšia, neobsahuje však manuálne tlačítko, ktorým je možné daný modul kedykoľvek ovládať priamo jeho stlačením. 
 
Inštalácia tohto zariadenia je veľmi jednoduchá. Samozrejme, elektroinštalácia musí byť čiastočne upravená nakoľko na DIN lištu musíme mať natiahnuté všetky obvody ktoré chceme ovládať osobitne a taktiež, pokiaľ chceme mať zapojené vypínače, musíme mať na DIN lištu natiahnuté aj tie. 
Zapojenie potom vypadá takto:
Zapojenie Fibaro na DIN lištu
 
Všetky moduly majú vstupy pre vypínače alebo tlačítka. Navyše, euFIX pre Fibaro stmievač 2 má osobitné vstupy pre pripojenie Fibaro Bypass, ktorý môže byť potrebný pre správnu reguláciu LED žiaroviek.
 
Výhody:
 
+ Perfektné riešenie, pokiaľ chcete umiestniť Fibaro moduly na DIN lištu
+ Presne navrhnuté pre jednotlivé Fibaro moduly
+ Kvalitný produkt, jedinečný svojho druhu na trhu
 
Nevýhody:
 
– vyžaduje si elektroinštaláciu „do hviezdy“