14223-7_din-modul-na-montaz-fibara

DIN úchyt pre Fibaro moduly

Inštalujete systém Fibaro do svojho domu a potrebujete umiestniť FIBARO moduly na DIN lištu? Určite ste sa stretli s tým, že rozumné usporiadanie tohto modulu bez pomoci DIN držiaku nie je možné. Máte tak možnosť použiť originálny Eutonomy držiak Fibaro modulov na DIN lištu, alebo použijete tento jednoduchý 3D tlačený držiak.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

DIN úchyt pre Fibaro moduly

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 7dea2e3dcfdb Categories , , Tag

Popis

Tento držiak Fibaro modulov na DIN lištu je vytlačený na 3D tlačiarni z PLA materiálu (biologický rozložiteľný plast). Držiak má presne navrhnutú vnútornú časť na uchytenie Fibaro modulov. Taktiež obsahuje prechod na anténu, vďaka čomu nám anténa nakoniec trčí z prednej strany.

Jedna sa o horizontálny držiak, to znamená, že modul je na DIN lište umiestnený tak, že zaberá menej miesta akoby sme ho umiestnili opačne. 

Uchytenie na 35mm DIN lištu je veľmi jednoduché, jemným zacvaknutím. Taktiež odobratie modulu z DIN lišty je otázkou pár sekúnd.

Na tento modul sa vzťahujú objemové zľavy!

Na produkte sa nachádza logo HomeSystem z prednej strany ako aj nápis HomeSystem.sk z vnútornej strany. Pokiaľ máte záujem o výrobok bez loga, je možné takýto výrobok vytlačiť pri odbere 18 kusov a viac. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Vlastnosti:

– Pre použitie v teplotách do 60 stupňov (plast môže meniť tvar)
– Farba produktu sa môže líšiť (strieborná, čierna, modrá, biela), je možné ho nafarbiť
– V prípade záujmu o konkrétnu farbu je potrebné počkať na vytlačenie (1 modul sa tlači 4 hodiny…), požadovanú farbu pripíšte do poznámky