330_danfoss-lc-13

Danfoss LC 13

64,00 s DPH 53,33 bez DPH

Chcete do systému automatizácie zaradiť aj ovládanie radiátorov? Tak potom je hlavica Danfoss LC13 najlepšou voľkou.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

Danfoss LC 13

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Popis

uzke doprava2

 

Picture

 

Teplota, aká Vám vyhovuje
Vďaka kombinácií systému Fibaro a termostatom Danfoss living connect budete mať vždy to pravé teplo domova. Termostaty Danfoss living connect dokážu komunikovať s Domácim centrom a prispôsobovať teplotu v radiátoroch podmienkam, ktoré si nastavíte.
Picture

 


 

Picture
Teplota sa prispôsobí
Domáce centrum neustále vyhodnocuje informácie, ktoré získava zo senzorov. Napríklad pohybový senzor v miestnosti, teplotný senzor za oknom ale napríklad aj z predpovedí počasia. Vďaka týmto informácia dokáže určiť, či je potrebné v miestnostiach teplotu zvýšiť, alebo znížiť. Vy sa tak už nemusíte báť, že po studenom dní prídete do ešte chladnejšieho domu…

 


 

Znížte si svoje účty
Vďaka správne nastavenej regulácií teploty vo Vašom dome môžete ročne ušetriť na kúrení až 23%. Ako je to možné? Vďaka správnemu riadeniu kúrenia sa energia využíva len vtedy, keď je to naozaj potrebné. Napríklad ak sa kúrenie zapne len tesne predtým ako prídete domov a nie je spustené celý deň. Prípadne ak systém zaznamená, že v dome sa nikto nenachádza, kúrenie automatický vypne. Navyše, vďaka senzorom na dverách a oknách sa môže kúrenie vypnúť vždy, keď systém zistí, že vetráte.
Picture

 

Picture

 

Jednoduchá inštalácia
Inštalácia hlavice Danfoss je veľmi jednoduchá a štandardne ju zvládnete aj sami. Stačí vložiť batérie, hlavicu nasunúť na radiátor a stlačiť prostredné tlačítko. Hlavica sa sama pritiahne. Potom ju už len stačí pridať do Fibaro systému.
V prípade, že sú vo Vašom dome staré radiátory, budete potrebovať vymeniť aj konektor. Tento úkon nie je zložitý a trvá len niekoľko minút.
Picture

 

Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg