15740_ajax-socket-dialkovo-ovladatelny-zasuvkovy-adapter

Ajax Socket - Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér typu Schuko F – Ajax Socket umožňuje prostredníctvom inteligentej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Vďaka farebnému LED indikátoru zaťaženia a analytickým funkciám je možné merať spotrebu elektrickej energie.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Ajax Socket - Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 41d5111a66e7 Categories , Tag

Popis

Ajax Socket – Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Po celý rok sa vracajte domov, aby ste si užili príjemnú klímu a útulnú atmosféru. Zapnite vykurovacie zariadenia v zime a klimatizáciu v lete. Spustite zvlhčovač vzduchu a ohrejte vodu do kúpeľa. Na ceste domov, stačí pár klepnutí na telefóne .

socket_hero@1x 
Neblokuje susedné zásuvky – Socket sme urobili čo najkompaktnejší a najuniverzálnejší. Je kompatibilný s elektrickými zásuvkami EÚ, predlžovacími blokmi a obľúbenými zástrčkami s viacerými zásuvkami. Medzitým neblokuje susedné zásuvky.

AJAX BANNER


ezgif-3-55e1b926d772

Maximálny výkon – Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Ovládanie pripojených elektrických spotrebičov chytrou mobilnou aplikáciou. Analytické funkcie pre meranie spotreby elektrickej energie.

Chráni zvedavých najmenších


Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži – Autentizácia pre ochranu proti narušeniu. Integrovaná ochrana proti prepätiu a prehriatiu. Šifrovaná komunikácia. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd.Bezchybná prevádzka – Farebný LED indikátor zaťaženia adaptéra (6 farieb). Prevádzkové napätie 230 V ± 10% AC 50 Hz. Standard Schuko F. 

ready_en@1x

Jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni – Jednoduché pripojenie k elektrickým spotrebičom. Jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Ajax_Socket_White_2     

        Technické parametre:
 
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Akčný člen:Relé
  • Počet spínacích cyklov: 200 000
  • Napájanie: 230 V AC±10%, 50 Hz
  • Maximálne prúdové zaťaženie:11 A (trvalo); 13 A
  • Maximálny spínaný výkon (sieť 230 V AC):Až 2.5 kW
  • LED indikátor spotreby:Áno (6 farieb)
  • Spotreba (pohotovostný režim):Do 1 W
  • Teplotná ochrana:Áno (nad +85 °C)