15788_bezdrotovy-dualny-detektor-pohybu

Ajax Motion Protect Plus - Bezdrôtový duálny detektor pohybu

Bezdrôtový duálny PIR detektor pohybu s dodatočným mikrovlnným senzorom Ajax MotionProtect Plus detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov a ďalšie príčiny falošných poplachov.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Ajax Motion Protect Plus - Bezdrôtový duálny detektor pohybu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 80cface19233 Categories , Tag

Popis

Bezdrôtový detektor pohybu, ktorý upozorňuje majiteľa na prvé náznaky narušenia domácnosti alebo kancelárie. Detektor je pripevnený k stene pred dverami a na iných miestach. Zariadenie automaticky zvyšuje alebo znižuje citlivosť senzora, aby bolo možné presne zistiť pohyb počas horúceho a chladného počasia.

Screenshot 2020-05-21 at 12.41.34

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER

Inštalácia pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontovania krytu detektora. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge / ocBridge Plus).

Screenshot 2020-05-27 at 09.37.40

Je možná astaviteľná citlivosť detekcie v 3 úrovniach. Výdrž batérie až 7 rokov. Detekčný algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Fresnelova šošovka vyrobená z materiálu POLY IR4 a high-end pyroelektrické senzor Excelitas eliminujú falošné poplachy spôsobené odrazmi svetla a elektromagnetickým rušením. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Digitálne teplotná kompenzácia umožňuje bezchybnú prevádzku nezávisle na klimatických podmienkach v stráženom priestore.

Ajax_MotionProtect_White_360  

        Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Detekčný element: PIR senzor, mikrovlnný senzor 24 GHz
  • Dosah detekcie pohybu: Až 12 m
  • Citlivosť detekcie: 3 úrovne nastavenia (nízka / stredná / vysoká)
  • Detekčný uhol: 88.5 ° horizontálne / 80 ° vertikálne
  • Odporúčaná inštalačná výška: 2.4 m
  • Funkcia ignorovanie pohybu zvierat: Do hmotnosti 20 kg a výšky 50 cm
  • Dodatočná ochrana: Mikrovlnný senzor pre filtrovanie falošných poplachov
  • Ochrana proti sabotáži: Áno