15809_detektor-rozbitia-skla

Ajax Glass Protect - Detektor rozbitia skla

Bezdrôtový detektor rozbitia skla Ajax GlassProtect je určený pre zabezpečenie presklených plôch. Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla výrazne eliminuje výskyt falošných poplachov.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Ajax Glass Protect - Detektor rozbitia skla

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU d3e89fbf7a9c Categories , Tag

Popis

Malý bezdrôtový detektor, ktorý upozorňuje na narušenie skla narušiteľmi. Inštaluje sa vo vzdialenosti 9 m od okna a filtruje udalosti, ktoré spôsobujú falošné poplachy o rozbití. Detekuje rozbité sklo pomocou elektretového mikrofónu, ktorý zaznamenáva zvuk nárazu na sklo a padajúce sklo.

Screenshot 2020-05-22 at 09.34.42

Dvojfázová detekcia rozbitého skla zabraňuje falošným poplachom spôsobeným búrkou, štekaním psov a hlukom z prechádzajúcich kamiónov. Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER

GP_W-1x

Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Spoľahlivá detekcia rozbitia skla až na vzdialenosť 9 m s nastaviteľnou citlivosťou v 3 úrovniach. NC kontakt na pripojenie externého detektora. Možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge / ocBridge Plus).

Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavený systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Ajax_GlassProtect_White_360  

        Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Detekčný element: Elektretový mikrofón
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Montáž: Povrchová
  • Detekčná vzdialenosť / uhol: Až 9 m / 180 °
  • Citlivosť detekcie: Nastaviteľná (3 úrovne)
  • Pripojenie externého detektora: Áno (1x NC kontakt)
  • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW)
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 – 868.6 MHz)

Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla v nízkych aj vysokých frekvenciách na elimináciu falošných poplachov. Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Výdrž batérie až 7 rokov pri kontrole spojenia Ajax Hubom každú 1 minútu.