15815_detektor-poziarov

Ajax Fire Protect - Detektor požiarov

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru Ajax FireProtect by mal byť preto nevyhnutnou súčasťou Vášho zabezpečovacieho systému. Ľahko sa inštaluje, má dlhú výdrž batérie.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Ajax Fire Protect - Detektor požiarov

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 35cbee3ff881 Categories , Tag

Popis

Bezdrôtový požiarny hlásič s teplotným senzorom, ktorý monitoruje bezpečnosť v miestnosti dvadsaťštyri hodín denne a okamžite upozorňuje na dym a prudké skoky v teplote. Prístroj detekuje dym pomocou kamery s fotoelektrickým snímačom. Ak sa nevytvára žiadny dym, ďalší detektor zaznamená zvýšenie teploty v miestnosti. Môže fungovať nezávisle od jednotky a vysielať požiarny poplach pomocou vstavanej sirény. Niekoľko detektorov signalizuje alarm súčasne.

Screenshot 2020-05-22 at 12.31.39

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER


Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Fotoelektrický senzor na rýchlu a spoľahlivú detekciu dymu. Možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia s ďalšími detektormi dymu. Signalizácia poplachu pri prudkom náraste teploty v miestnosti aj bez prítomnosti dymu. Autonómna prevádzka aj bez nutnosti použitia Ajax Hubu.

Screenshot 2020-05-22 at 12.32.06


Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavený systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Šifrovaná komunikácia.

Ajax_FireProtect_White_360  

        Technické parametre:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Detekčný element: Fotoelektrický senzor, termistor
  • Teplota signalizácie poplachu: +54 ° C ~ +65 ° C
  • Signalizácia poplachu: Akustická, optická
  • Možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia: Áno
  • Hlasitosť piezoelektrické sirény: 85 dB
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 – 868.6 MHz)

Automatické upozornenie užívateľa na vykonanie údržby detektora (odstránenie prachu). Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Vstavaná piezoelektrická siréna na signalizáciu poplachu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Ovládanie a testovanie detektora a signalizácia poplachu prostredníctvom mobilnej aplikácie.