14591-3_wifi-smart-zasuvka-s-usb

3x Wifi Smart zásuvka s 2xUSB Gosund

66,00 s DPH 55,00 bez DPH

3x WiFi smart zásuvka Gosund SP1 je výborným pomocníkom pre tých, ktorí nehľadajú úplný Smart Home no chceli by ovládať pár zariadení vo svojej domácnosti cez mobil prípadne používať hlasovú asistentku Amazon Echo, Google Home alebo integrovať si zariadenia cez IFTTT. Táto WiFi zásuvka sa pripojí k Vašej WiFi sieti a vďaka tomu ju môžete vypínať a zapínať aj na diaľku. Samozrejme pri použití originálnej aplikácie Smart Life máte k dispozícií aj dáta o spotrebe pripojeného zariadenia. Navyše, táto zásuvka ponúka zároveň aj 2x USB výstup na nabíjanie Vášho mobilu/tabletu…

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Nie je na sklade

3x Wifi Smart zásuvka s 2xUSB Gosund

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
SKU 6bf7801ad785 Categories , Tag

Popis

Tento produkt obsahuje 3x Gosund SP1.

Gosund SP1 WiFi smart zásuvka dokáže premeniť každú Vašu zásuvku na Smart, a je to také jednoduché. Stačí túto zásuvku vložiť ako medzi-kus do zásuvky a od tej chvíle môžete pripojené zariadenie ovládať tým klasickým spôsobom, ako aj pomocou aplikácie Smart Life.

Zásuvka Gosund SP1 má na rozdiel od Gosund SP111 až dva USB výstupy, vďaka čomu môžete nabíjať svoj telefón… Táto zásuvka je síce trochu väčšia ako SP111, avšak pokiaľ sú pre Vás USB dôležité, tak je to výborné riešenie.

Smart Wifi zásuvka Gosund SP1

Na vrchnej strane zásuvky nájdeme tlačítko, ktoré slúžia na inicializáciu procesu pridávania do siete ako aj na vypínanie/zapínanie zásuvky. 

Smart Plug SP1 WiFi

A samozrejme, na spodnej strane zásuvky sa nachádzajú spomínané 2x USB porty pre nabíjanie mobilných zariadení. Vďaka tomu môžete Smart Zásuvku používať aj bez potreby jej vypínania vtedy, keď potrebujete nabíjať mobil.

Smart Zásuvka s USB

Z tejto Smart Zásuvky budete benefitovať najmä pri využití aplikácie Smart Life. Do tejto aplikácie si môžete pridať všetky Gosund zariadenia a následne ich jednoducho aj na diaľku ovládať. Pridanie zariadenia je pritom naozaj jednoduché, stači zásuvku vložiť do zástrčky, v aplikácií zvoliť možnosť pridania zariadenia a následne aplikácia zásuvku nájde, požiada Vás o WiFi prístup do siete, na ktorú sa má pripojiť a hotovo. Od tej chvíle máte k zásuvke prístup.

Aplikácia Smart Life je pritom naozaj šikovná. Máte možnosť zásuvku jednoducho cez aplikáciu ovládať, no je možné taktiež vytvoriť si časovač na vypnutie zásuvky ako aj plánovač zapnutia. Tieto funkcie využijete vtedy, keď chcete zásuvku jednoducho zapnúť v určitom čase alebo vypnúť napríklad po hodine… Samozrejme, súčasťou aplikácie je aj zobrazenie nameraných spotrieb (okamžitá aj história).

Screenshot_20190304-142653_Smart Life       Screenshot_20190304-142630_Smart Life       Screenshot_20190304-142641_Smart Life       Zásuvka s meraním spotreby

 

Veľkou výhodou tejto zásuvky je možnosť jej integrácie do systémov Smart Home, najmä je ju možné ovládať pomocou hlasovej asistentky Alexa (Amazon Echo) ako aj pomocou Google Home. Vďaka tomu nemusíte pohnúť ani prstom na to, aby ste zásuvku zapli/vypli. Stačí dať hlasový povel.
Navyše, vďaka integrácií s IFTTT je túto zásuvku možné prepojiť praktický s akýmkoľvek systémom, ktorý IFTTT podporuje. Vďaka tomu môžete Smart Zásuvku pripojiť napríklad do systému Fibaro, Homey, Zipato… Navyše, zásuvka nemusí byť ani na tej istej Wifi sieti ako systém automatizácie, stačí len, aby mala prístup k internetu. Vďaka tomu môžete napríklad cez systém Fibaro, ktorý máte doma, spustiť scénu odchodu z domu, ktorá Vám doma všetko povypína a zároveň zapne zásuvku Gosund, ktorú máte v kancelárií, čím sa môže spustiť elektrický radiátor… Predstavivosť je len na Vás.

Výhody:

+ Zvýhodnená sada 3 zásuviek
+ Dizajn
+ 2x USB port
+ Spínanie až 16A pri 230V

+ Výborná cena
+ Prepojenie na Alexu a Google asistenta
+ Možnosť integrovať praktický kdekoľvek vďaka IFTTT
+ Výborná aplikácia s možnosťou tvorby automatizácie

Nevýhody:

– Originál aplikácia má obmedzenú podporu zariadení, čo však rieši IFTTT

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.059 kg